IBIמגזין

חוויית השקעה אחרת: הגיע הזמן לסחור חכם

בשנתיים האחרונות זינק היקף המסחר העצמאי לאור כניסתם של משקיעים חדשים, זאת בתקופה בה נראו שיאים של כל הזמנים במדדים המובילים בוול סטריט. לכן, לא מפליא שיותר ויותר אנשים מחליטים שהם רוצים לנהל את הכסף שלהם בצורה עצמאית

Businessman working from home office
מערכת IBI
להמשך קריאה
21 פברואר 2022 ב-16:40

התפרצות מגפת הקורונה זעזעה תחומים רבים, בהם שוק ההון שחווה גם הוא תנודות משמעותיות. לא מעט אנשים נאלצו להתמודד עם ההשלכות ולחשב מסלול מחדש, כאשר חלקם גילו לראשונה את המסחר העצמאי. בין אם מדובר בצעירים שנחשפו לעולם ההשקעות או במי שחיפש רשת ביטחון מעבר להכנסות שנפגעו בעקבות המשבר – התוצאה הייתה ברורה: היקף המסחר במניות בבורסה גדל משמעותית, ולא רק בישראל.

יותר ויותר אנשים החליטו שהם רוצים לנהל את הכסף שלהם בצורה עצמאית, מספר הסוחרים החל לגדול ומאות אלפי משקיעים חדשים מצאו יעד השקעה נוסף. האינטרנט מציע כמויות אדירות של מידע ונתונים לכל דורש, כך שכל אחד יכול לנהל תיק השקעות עצמאי משלו – ואולי אפילו לעשות זאת בהצלחה בעזרת כלים נכונים.

עשו זאת בעצמכם, אבל לבד

גם מי שהשקיע את הזמן ועשה שיעורי בית זקוק לפלטפורמת מסחר אמינה כדי לסחור בחוכמה ובעמלות נמוכות. כיום בנקים ובתי השקעות מציעים מגוון שירותים בנושא, והיתרונות רבים: אין צורך בתקשורת שוטפת מול הבנקאי, הברוקר או כל גורם חיצוני אחר. פותחים חשבון – ומתחילים לסחור בבורסה מכל מקום ובכל זמן.

פתיחת חשבון מסחר והשקעות עצמאי מצריכה סכומים נמוכים בהשוואה לפתיחת תיק השקעות מנוהל, הדורש סכום התחלתי של כמה מאות אלפי שקלים. בית ההשקעות IBI מציע לסוחרים העצמאיים לפתוח חשבון באמצעות IBI TRADE, שמביאה לראשונה בישראל את אפליקצייתIBI SMART, תוך ליווי אישי של צוות סוחרים מקצועיים וללא עמלות בלתי צפויות – התשלום עבור כל פעולה ידוע וברור מראש.

נתונים שוטפים בזמן אמת

תהליך פתיחת החשבון האישי ב-IBI SMART הוא פשוט ואינטואיטיבי, כל פעולה (אותה אפשר לבצע בהתאם לנתונים המוצגים בזמן אמת) ניתנת למעקב באמצעות מערכות המסחר השונות. בנוסף, המערכות מותאמות לצרכי המשתמש ואפשרויות המסחר מגוונות בשלל מכשירים פיננסיים במרבית השווקים בעולם.

כיוון ש-IBI  הינה חבר בורסה מפוקח בישראל, היא מחויבת להפריד בין הונה העצמי לכספי לקוחותיה, כפופה לרגולציה קפדנית מצד רשות ניירות הערך והממונה על אגף שוק ההון במשרד האוצר, והפעולות במערכת נעשות בצורה מאובטחת לחלוטין. בעידן בו המסחר בשוק ההון הפך לדיגיטלי ומהיר – אין מקום לפשרות. כך שגם אם בחרתם לסחור בעצמכם – וודאו שמאחורי הממשק דרכו אתם פועלים קיים גורם מקצועי, אמין וזמין שיוכל לתת לכם הכוונה במקרה הצורך.

בכתבה זו לעיל, חברת שירותי בורסה והשקעות בישראל אי.בי.אי. בע"מ נקראת: "IBI". המידע המובא בכתבה זו ("המידע") הינו מידע מקצועי מסייע בלבד ואין לראות בו כמידע עובדתי או כמידע שלם וממצה של כל ההיבטים הכרוכים בניירות הערך ו/או בנכסים הפיננסים המוזכרים בו ולכן אין לקבל על סמך מידע זה בלבד החלטות השקעה כלשהן. אין לראות באמור לעיל משום המלצה לביצוע פעולות ו/או ייעוץ השקעות ו/או שיווק השקעות ו/או חוות דעת בקשר עם המוצרים ו/או השירותים המוצעים על ידי קבוצת IBI ו/או מוצרים ושירותים אחרים המוזכרים בו. האמור לעיל אינו מהווה עמדה בנוגע לכדאיות השקעה כלשהי, אינו מהווה תחליף לשיקול דעתו הפרטני של כל אדם בהתחשב בסיכויים ובסיכונים הטמונים בכל השקעה ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות במידע האמור כעובדתי או כמידע שלם וממצה ואין לקבל החלטות השקעה כלשהן בהסתמך עליו בלבד. קבוצת IBI לא תהיה אחראית כלפי כל אדם או תאגיד לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה משימוש בפרסום זה או הסתמכות עליו. כל העושה במידע הנ"ל שימוש כלשהו – עושה זאת על דעתו בלבד ועל אחריותו הבלעדית. אין באינפורמציה הניתנת לעיל משום הבטחת תשואה כלשהי. הכותבים מחזיקים ו/או עלולים להחזיק חלק מן הניירות המוזכרים לעיל.

דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444