דסק-טופ-CCF ENG

אשראי צרכני בארה"ב

IBI CCF Consumer Credit Fund

IBI CCF, הפעילה משנת 2014, היא הקרן הראשונה והגדולה בישראל בתחום אשראי צרכני בארה"ב באמצעות פלטפורמות P2P, אפיק השקעה עם תנודתיות נמוכה יחסית, גם בזמני משבר. ההלוואות הן לתקופות קצרות ובפיזור רחב, לפי פרמטרים רבים, בהם אזור המגורים של הלווה, עיסוקו ועוד

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

    Error: Contact form not found.

    אודות הקרן

    • סוג הקרן
     קרן אשראי צרכני באמצעות פלטפורמות P2P
    • מטבע השקעה
     דולר
    • בעל השליטה
     IBI בית השקעות
    • שותף מנהל
     רו"ח אמיר גולן
    • ותק הקרן
     נוסדה במרץ 2014

    פרטים נוספים על קרן IBI CCF

    קרנות 4

    מה זה P2P?

    P2P (הלוואות עמית לעמית) הוא תחום פיננסי שהתפתח בשנים האחרונות, עם ההתפתחות הטכנולוגית המהירה. "הלוואות עמית לעמית" מאפשרות לאנשים ולעסקים קטנים לקבל הלוואות באמצעות זירות מסחר באינטרנט, ולדלג על גורמי תיווך מסורתיים, כמו בנקים או חברות אשראי.

    קרנות 2

    מהו ייחודה של הקרן?

    • הקרן עושה שימוש בפלטפורמה טכנולוגית שפותחה ב-IBI בית השקעות, באמצעותה היא מאתרת, בוחנת ובוחרת את ההלוואות בהן היא משקיעה. באמצעות זירות מסחר הפועלות באינטרנט, הקרן רוכשת הלוואות של צרכנים בארה"ב בעלי דירוג אשראי גבוה (Credit Score).
    • הקרן מחזיקה בהלוואות אלה והרווח נוצר מהריבית על ההלוואות.
    קרנות 5

    איפה נמצא הכסף המושקע בקרן?

    כספי הקרן נמצאים בחשבון נאמנות לקוחות, הנמצא בשליטת פלטפורמות ההלוואה. מפלטפורמות אלה ניתנות ההלוואות ללווים ושם גם מתקבלים החזרי ההלוואה.

    ביקוח ובקרה

    מי מפקח על הקרן?

    חברת צור ניהול הון ע"מ משמשת כמתפעל הקרן (אדמיניסטרטור) והיא מחשבת את נכסי הקרן, את דמי הניהול, מנהלת את מרשם השותפים (הלקוחות) ומבצעת בקרה על תנועת הכספים בקרן.

    הנהלה

    דייב לובצקי, מנכ"ל IBI בית השקעות

    דייב מכהן מ-2019 כמנכ"ל IBI בית השקעות ויו"ר IBI ניהול תיקים. לדייב ניסיון רב בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים והוא מתמחה במכשירי השקעה אלטרנטיביים, תכנון פנסיוני והיבטי מיסוי. דייב מילא מספר תפקידים נוספים בקבוצת IBI, בהם מנכ"ל IBI ניהול תיקים, מנהל מחלקת לקוחות תאגידיים ומוסדיים, מנהל השקעות ראשי ב-IBI גמל והשתלמות ומנהל חדר העסקאות של החברה. לדייב תואר ראשון בכלכלה. בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

     

    דייב לובצקי, מנכ"ל IBI בית השקעות
    אמיר גולן

    שותף מנהל, דירקטור וחבר ועדת ההשקעות של קרן IBI CCF ו-IBI SBL. אמיר שותף מנהל בקרן TEVEL ושותף ויו"ר הדירקטוריון ב-IBI POLSKA.  אמיר ייסד את מחלקת האשראי הפרטי ב-IBI שנכסיה המנוהלים מסתכמים ב-600 מיליון דולר. בעבר אמיר עבד כרואה חשבון המתמחה במכשירים פיננסיים מורכבים בחטיבת הערכות שווי של ארנסט אנד יאנג ישראל, וקודם לכן היה יועץ אשראי בקבוצת כלל.

    אמיר גולן , רו"ח, שותף מנהל וחבר ועדת השקעות בקרן IBI CCF, IBI SBL,TEVEL שותף ויו"ר דירקטוריון IBI POLSKA
    עדו קוק, סגן יו"ר IBI בית השקעות

    עדו מכהן כסגן יו"ר IBI בית השקעות וכיו"ר IBI שירותי בורסה. כיהן כמנכ"ל החברה בשנים 2011-2018 ועוסק בתחומים שונים בשוק ההון למעלה מ-25 שנה. הוא החל את דרכו כמבצע בבורסה לניירות ערך וכיהן במגוון תפקידים ניהוליים בקבוצת IBI, בתחומי ניהול השקעות וברוקראז'. לעדו תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב. בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך.

    עדו קוק, סגן יו"ר IBI בית השקעות
    אורי אומיד

    אורי אומיד חבר בוועדת ההשקעות של קרן IBI CCF. אורי כיהן כמנכ"ל חברת הביטוח שלמה ביטוח. בעבר היה מנכ"ל עלית ומנהל בכיר במנורה.

    אורי אומיד , חבר בוועדת ההשקעות של קרן IBI CCF
    דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

     תכנים שיעניינו אתכם

     הירשמו לקבלת עדכונים במייל

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444