hero-desktop-IBI-TRUST-1900×680

IBI TRUST IL

ניהול נאמנויות והעברת הון בין דורי למשפחות. TRUST IL הוא הגוף המוסדי הראשון בישראל המנהל את ההון המשפחתי והעברתו לדורות הבאים

hd.00_42_52_06.Still003
משה רוח, מנכ"ל IBI TRUST IL עונה על כל השאלות

מהי פעילות IBI TRUST IL, מהם היתרונות שלה, אילו שירותים היא כוללת ולמי היא מתאימה? לחצו לצפייה >>

היתרונות שלנו

 • ICON – toy
  בטחון
  כחלק מגוף מוסדי הקיים מזה 5 עשורים, אנו נספק למשפחתך כל שנדרש להבטחת ההון המשפחתי
 • Icon – scale
  המשכיות
  אנו חברה הפועלת בסטנדרטים גבוהים שאינם תלויים באדם אחד
 • Icon – target
  מקצועיות
  אנו מספקים את המענה המקצועי הרחב ביותר בישראל בתחום הנאמנות ושוק ההון

מהי נאמנות?

כלי משפטי, באמצעותו מייסדי הנאמנות מייצרים מנגנון הגנה על נכסיהם. הנאמנות מאפשרת את ניהול הנכסים בתוך הנאמנות בעבורם ובעבור הדורות הבאים וזאת בהתאם לחוקיות הנקבעת במועד הקמת הנאמנות. העברת עושר בין דורי הינה משימה קשה ומורכבת, מרבית המשפחות פועלות במסגרת צוואה ואלו המגדילים לעשות גם מכינים אמנה משפחתית. דרכים אלו הינן העברה חד פעמית לדור הבא ולא מעבר לכך, ובדרך זו אין כל מענה לבעיית מס ירושה אמריקאי החל גם על ישראלים המחזיקים נכסים אמריקאים, כולל ניירות ערך. אנו רואים את הצורך של העברת הון בצורה מסודרת המסוגלת לממש חזון משפחתי רחב המביא לידי ביטוי היבטים משפחתיים, כלכליים, עסקיים, וכן היבטים ערכיים. כל זאת לטווח ארוך מאוד ללא דאגה של הישענות ומומחיות של איש מקצוע יחיד, אלא על גוף מוסדי מפוקח העומד בסטנדרטים המחמירים ביותר.

השירותים שלנו

3. תכנון והקמת נאמנות טראסט
תכנון והקמת נאמנות TRUST

ליווי משפחות בעלות הון בשלב תכנון הנאמנות בהתאם לצרכים ולשיקולים של כל משפחה, הקמה, רישום בכל המוסדות הנדרשים.

3. ניהול נאמנויות
ניהול נאמנויות

ניהול נאמנויות למטרה ספציפית, כגון הכנסה חודשית, העברת הון בשלבים, נאמנות לצורך בן משפחה בעל צרכים מיוחדים, נאמנות לצורך דור ג', נאמנות משיקולי מיסוי וכיוצ"ב.

3. ליווי בתכנון מס
ליווי בתכנון מס

מתן מענה רב דורי לסוגיות מיסוי והעברת נכסים בנאמנות יחד עם יועצי המס המשפחתיים.

3. ניהול נכסי נאמנות
ניהול נכסי נאמנות

ניהול נכסי הנאמנות לרבות נכסי נדל"ן וניהול אסטרטגיית ההשקעה מול כל מנהלי ההשקעות בפועל.

3. ביצוע חלוקות בפועל ומימוש צוואת
ביצוע חלוקות בפועל ומימוש צוואות

ביצוע חלוקות והענקות בפועל על פי ההסכם ומימוש צוואות המורישות לנאמנות.

3. נאמנות פילנטרופית
נאמנות פילנטרופית

הקמת נאמנות פילנתרופית, או תיק השקעות לתרומה ומעקב שוטף אחר מימוש החזון החברתי דרך התרומות.

3. הגשת דוחות
הגשת דוחות

הקפדה כי כל הדוחות הרלוונטיים לרשויות בישראל לרבות רשות המיסים הוגשו במועדים הקבועים בחוק.

טען עוד

הצוות שלנו

מתכנן פיננסי ומנהל עושר מעל 15 שנות ניסיון בשוק ההון והבנקאות בישראל. משה הינו בעל ניסיון בתכנון, הקמה וניהול נכסי נאמנויות בהיקף מאות מש"ח בישראל. בעבר, ניהל משה לקוחות בנקאות private bankingבבנק לאומי. משה בוגר קורס יועצי השקעות בכירים, ניהול תיקים, יעוץ השקעות, וייעוץ פנסיוני ובוגר לימודי בנקאות ושוק ההון במוסד הבינתחומי בהרצליה. משה בוגר תואר שני מאוניברסיטת סורבון שבפריז.

משה רוח, מנכ"ל IBI TRUST IL

ד"ר אלון קפלן הוא בוגר האוניברסיטה העברית לתואר ראשון ושני במשפטים וד"ר למשפטים מאוניברסיטת ציריך, הוא חבר לשכות עורכי דין בישראל בפרנקפורט וניו יורק, וכן הוא הנשיא והמייסד של אגודת הנאמנים "סטפ ישראל". בנוסף לעבודתו כעורך דין, אלון עוסק בהרצאות באקדמיה ובכנסים בינלאומיים, כיהן כמרצה בנושאי נאמנות במכללה האקדמית למינהל, במרכז הבינתחומי ובפקולטה למשפטים של אוניברסיטת תל אביב בה הרצה קורסים לתואר שני במשפטים. אלון ערך וכתב ספרים על עשיית עסקים בישראל שהתפרסמו באנגלית ובגרמנית, ספר על דיני נאמנויות בינלאומיות (מהדורה חמישית ושני ספרים על הנאמנות בישראל בשפה האנגלית. ובעברית: "הנאמנות בישראל – הלכה למעשה". במסגרת פעילותו כיועץ משפטי, עבודתו של אלון מתרכזת בנושאים של נאמנות בישראל ובעולם, העברה בין-דורית של נכסי משפחה, ייעוץ למשפחות בעלות עסקים, דיני צוואות וירושות ותכנון מס בינלאומי. אלון חבר במועצת הנאמנים הבינלאומית של מכון וייצמן, חבר מועצת המנהלים שללשכת מסחר ישראל שוויץ וליכטנשטיין, וחבר מועצת הנאמנים של אגודת אימפקט (IMPACT!), המארגנת מלגות לחיילים יוצאי יחידות קרביות.

אלון קפלן, יועץ בכיר

צביקה מכהן כשותף מייסד של חברת IBI קפיטל, חברת ניהול התגמולים ההוניים והשירותים הפיננסיים המובילה בישראל. צביקה אחראי על היבטי מס, הלבנת הון וציות ומתמחה בליווי עסקאות מיזוג ורכישה מורכבות ותגמול הוני לעובדים ולבכירים. כיהן בעבר בתפקיד בכיר במחלקה המקצועית ברשות המיסים והיה אחראי על מחלקות שוק ההון ואופציות לעובדים. לאחר מכן עסק בעריכת דין במחלקת המס של משרד עורכי הדין הרצוג, פוקס, נאמן ושות'. בנוסף לתפקידיו בחברת IBI קפיטל צביקה מייעץ למשרדים ממשלתיים בקשר לחקיקה בתחום המס ולבנקים בתחום שוק ההון. מכהן גם כיו"ר הרשת הקמעונאית 'ויקטורי'. צביקה היה עו"ד ורו"ח ולו תואר ראשון בחשבונאות וכלכלה מאוניברסיטת חיפה, תואר ראשון במשפטים ממכללת קרית אונו ותואר שני במנהל עסקים מאוניברסיטת תל אביב.

צביקה ברנשטיין, עו"ד

עו"ד מאיה מעניקה ייעוץ משפטי שוטף ומלווה את פעילותה שלIBI Trust IL. מאיה בעלת ניסיון במשפט מסחרי ובליווי חברות סטרטאפ וחברות פרטיות בארץ ובחו”ל. מאיה בוגרת תואר ראשון במשפטים (LL.B.) מאוניברסיטת תל אביב, 2014. לפני הצטרפותה ל-IBI, מאיה עבדה במחלקת הייטק של משרד עורכי דין מוביל במשך כחמש שנים.

מאיה שינקמן, עו"ד, יועצת משפטית

שאלות ותשובות

לקבלת הצעה

  תכנים שיעניינו אתכם

  הירשמו לקבלת עדכונים במייל

   לקבלת הצעה

    זמינים ב -

    דברו איתנו

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444