wealth management desktop HEB

Capital Wealth Management

אודותינו

Capital Wealth Management הינה חטיבת ניהול העושר של IBI CAPITAL, פירמת ניהול התגמולים ההוניים והשירותים הפיננסיים המובילה והגדולה בישראל. IBI קפיטל מלווה את הדרג הניהולי הבכיר של אלפי חברות ותאגידים, מקומיים ורב-לאומיים, בעיקר ממגזרי הטכנולוגיה וההיי-טק, במתן שירותי נאמנויות, עסקאות מיזוגים ורכישות (M&A), הערכות שווי ועוד, לצד ניהול תכניות הטבה ותיקי אופציות בהיקף של עשרות מיליארדי שקלים.

קפיטל ניהול הון מתפקדת כזרוע משלימה עבור אותה אוכלוסיית עושר ומעניקה מעטפת אינטגרטיבית של תכנון וניהול מכלול ההיבטים הפיננסיים (One Stop Shop), בהלימה לפונקציית המטרה ומערכת הצרכים הייחודית של התא המשפחתי.

הסינרגיה עם IBI CAPITAL וההיכרות המוקדמת עם הלקוח, מעניקה לנו פרספקטיבה רחבה ויתרון משמעותי ביכולת לפרוט את הדרישות והצרכים הכלכליים, ולתרגמם לכדי תפירת אסטרטגיה מדויקת וארוכת-טווח. הירידה לרזולוציות נמוכות מבטיחה ניהול סיכונים מושכל ואלוקציה חכמה ודינאמית של נכסי השקעה, באמצעות שילוב רכיבים סחירים ואלטרנטיביים (נטולי קורלציה לתנודות השוק הסחיר), רב-גוניות גלובלית וסקטוריאלית, ויצירת מנגנוני איזון והגנה שיבטיחו יכולת תגובה מול כל מצב שוק. כמו-כן, כנאמנים בעסקאות בשוק הישראלי, אנו פועלים למימוש חבילות אופציות וניהול החשיפות, בהלימה למגוון האחזקות ומרכיבי ההון השונים של הלקוח.

מוקד הכוח של קפיטל ניהול הון טמון באיכות ההון האנושי והכוורת הניהולית, המחזיקים במוניטין מוכח ורקורד עתיר שנים בתחום הבנקאות הפרטית וניהול העושר לשכבות האמידות בישראל. זהו תוצר של גישה קפדנית ובלתי מתפשרת ביחס לאיתור ובחירת האנשים הנכונים למשימה.

אנו מאמינים שכל מערכת יחסים ארוכה ואיתנה, דורשת הקדשת מלוא תשומת הלב, הזמן והמאמץ למימוש רצונותיהם ומטרותיהם של קהל לקוחותינו. עבודתנו נשענת על בסיס ערכי יושרה, מחויבות ונאמנות, המבטיחים אתיקה עסקית ושמירה על סטנדרטים מקצועיים הגבוהים בתחום.

חוזקות ובידול מקצועי

קפיטל ניהול הון הינה חטיבת ניהול העושר היחידה בישראל הפועלת בחסות גוף מוסדי, ציבורי ומפוקח, אך כזו המחזיקה בסמכות אוטונומית לרקום שיתופי פעולה מול כל הגורמים והמנהלים המובילים בשוק המקומי והגלובלי. היכולת להנות ממרחב תמרון בלתי מוגבל, סט כלים טכנולוגיים חדשניים, משאבי מחקר ואנליזה בסטנדרטים הגבוהים בשוק, לצד סינרגיה עם שלל הזרועות בקבוצת IBI, מספקים ללקוחותינו את מעטפת ניהול העושר האיכותית והמקצועית בישראל.

היכולת ללמוד, להכיר ולהבין לעומק את מערכת הצרכים והמגבלות שמציב התא המשפחתי, ולספק לכך מענה מדויק בדמות תפירת אסטרטגיה פיננסית מקיפה, היא נחלתם של מעטים בשוק המקומי, אם בכלל. תחום ניהול העושר מהווה דיסציפלינה בפני עצמה ורק מומחיות ואוריינטציה שנרכשו לאורך שנים ביחס לפלח לקוחות בעלי מאפיינים ייחודיים, מאפשרות למנהלי Capital Wealth Management לזהות צרכים כלכליים, לפרוט אותם במקצועיות ולתרגמם לפתרונות השקעה וניהול המייצרים שילוב אופטימלי בין מה שהלקוח רוצה, לכל מה שצריך.

כחטיבה הפועלת במסגרת IBI Capital, אנו מספקים מענה מקיף ללקוחותינו, הכולל בחינה ותכנון של כלל רכיבי ההון הרלוונטיים (חבילת אופציות, מניות ועוד), בהלימה לנזילות, פיזור ורמת הסיכון המורכבים מתנאים משתנים על ציר הזמן.

מוקד הכוח של קפיטל ניהול הון טמון באיכות ההון האנושי והצוות הניהולי, בראשות המנכ"ל, משה רוח, המחזיקים במוניטין ורקורד עתיר שנים בתחום הבנקאות הפרטית וניהול העושר לשכבות האמידות בישראל. זהו תוצר של גישה קפדנית ובלתי מתפשרת ביחס לאיתור ובחירת האנשים הנכונים למשימה.

WM 2

הגישה

כל תא משפחתי, אמיד ומבוסס ככל שיהיה, לא בקיא ברזי העולמות הפיננסיים ונדרש לטבעת אנשי מקצוע מיומנים ועתירי ניסיון שייטלו את מושכות הניהול וירתמו את יכולותיהם לטובת שימור, צבירה ומינוף הנכסים המשפחתיים.

מנהלי Capital Wealth Management מתפקדים עבור התא המשפחתי כסנטר של אקוסיסטם רחב, המרכז את פעילות הצוותים המקצועיים מתחום המיסוי, המשפט, ביטוח, נדל"ן ועוד. כאשר ישנו גורם מוסמך אחד המנהל את הפעילות הפיננסית על כל היבטיה, ניתן לייצר מפת נכסים המנוהלת בצורה קוהרנטית, מבוקרת ומקצועית, כזו שתבטיח מינוף מקורות ההון וקצירת הפירות.

אנו מאמינים כי היכרות עמוקה עם התא המשפחתי, תכנון קפדני וגיבוש אסטרטגיה מחושבת היטב, הם אבני הדרך לבניית העושר וביסוס תשתית פיננסית חזקה ומבטיחה לשנים קדימה. זהו למעשה תהליך רב-שלבי המתחיל בניתוח תמונת המצב הפיננסית וממשיך בתפירת חליפת ניהול והשקעה מותאמת אישית, המכסה את מכלול האספקטים הנוגעים למשפחה ונועדה להגשים את היעדים הכלכליים שנוסחו. מדובר בהליך מחזורי, פרואקטיבי ומתמשך, המחייב את המנהלים לנווט באופן מתוחכם ואחראי בעולמות הפיננסים, לבצע ניטור רציף של סיכונים ומורכבויות, להחיל התאמות במפת הנכסים בהתאם לתנאים המשתנים ולהבטיח כי כל צעד פיננסי מתבצע בהלימה למערכת הדרישות והצרכים הסלקטיביים של התא המשפחתי.

אנו מספקים ללקוחותינו גישה מלאה לכל פיסת מידע ביחס לאופן הניהול, על מנת להבטיח שקיפות מלאה ושקט נפשי וכלכלי שנכסיהם הפיננסיים מנוהלים בידי האנשים הראויים לכך. אלו מייצרים לקהל לקוחותינו ערך מוסף ומערכת יחסים ייחודית ושונה מכל מה שקיים ונהוג בשוק.

מתודולוגיית השקעה

מתודולוגיית השקעה

אנו מתמחים בתפירת אסטרטגיות השקעה מקומיות וגלובלית, בשיתוף פעולה עם זרועות HNW של בנקים מובילים, בישראל ומעבר לים, קרנות השקעה, Private Equity ועוד.

בניית תמהיל השקעות גלובלי המספק מענה אפקטיבי למטרות הפיננסיות של משפחות עושר, מהווה אתגר מורכב הנגזר ממנעד הסיכון, טווח ההשקעה, צרכים כלכליים וסט היבטים נרחב, המכתיב את אופי ומבנה האסטרטגיה. מנהלי קפיטל ניהול הון נדרשים להרכיב בקפדנות את חתיכות הפאזל הפיננסי של התא המשפחתי לטובת יצירת פורטפוליו השקעות המשקף את פירמידת הצרכים והעדפות בצורה מדויקת.

לשם כך, אנו נהנים מתמיכת מחלקת המחקר והאנליזה של בית ההשקעות IBI, הנחשבת לבעלת הסטנדרטים המקצועיים הגבוהים בשוק, לצד שימוש במאגר כלים חדשני ומתקדם המאפשר לנווט בבטחה בעולמות הפיננסים ולבצע ניהול מושכל ואקטיבי של מפת הסיכונים. הירידה לרזולוציות נמוכות מבטיחה אלוקציה דינאמית ומתוחכמת של נכסי השקעה, בין היתר, באמצעות אימוץ גישה המשלבת רכיבים סחירים ואלטרנטיביים (נטולי קורלציה להתנהגות השוק הסחיר), רב-גוניות גלובלית ויצירת מנגנוני איזון והגנה שיבטיחו הפחתה ניכרת של סף משקל האירועים הבלתי צפויים בשווקי ההון.

עבור מנהלי ובכירי מגזר ההיי-טק, אנו נוקטים בטקטיקה ניהולית המתחשבת בהון הנזיל והבלתי-נזיל, לרבות בחינת הנזלת חבילת אופציות שהבשילו, פיזור הכספים בין אפיקי השקעה מקומיים וגלובליים וצמצום סטיית התקן בתיק הנכסים.

מתוך שאיפה להשיא תשואת אלפא ללקוחותינו, אנו נוקטים בגישה קפדנית הכרוכה בניתוח מעמיק של צרכי התא המשפחתי וחילוץ תובנות ניהוליות שיאפשרו לייצר מעטפת הוליסטית ומותאמת אישית. זו אינה מסתכמת רק באיתור פוזיציות השקעה אטרקטיביות, אלא בהתמודדות עם היבטים מורכבים ורחבים הרבה יותר. אנחנו קשובים ללקוחות גם ביחס לחזונם ומבנה העדפותיהם האישיות, כדוגמת שילוב השקעות אימפקט, המשקפות תועלות ושיקולים סביבתיים-חברתיים שיבטיחו הלימה עם תפיסתו עולמו של התא המשפחתי.

פילוסופיית שירות

אמנת \ פילוסופיית שירות

אנו מאמינים שכדי לרקום מערכת יחסים איתנה, נדרשת הקדשת מלוא הקשב, תשומת הלב, הזמן והמאמץ עבור רצונותיהם ודרישותיהם של קהל לקוחותינו. העבודה שלנו נשענת על ערכי ליבה של יושרה, מחויבות ונאמנות חסרת פשרות, המבטיחים אתיקה עסקית ושמירה על סטנדרטים מקצועיים גבוהים ביותר.

עניין זה מקבל ביטוי עוד בשלבים הראשונים בתהליך קליטת הלקוח, המלווה בידי מנהל השקעות בכיר המרכז עבורו את כל הפעילות – ניהול השקעות לצד טיפול בהיבטים לוגיסטיים, תפעוליים, ניהוליים ועוד. מנהל ההשקעות מהווה למעשה הכתובת (Signal Contact)  למכלול הצרכים לאורך כל הדרך. הקצאת דמות ניהולית בכירה המלווה את הלקוח באופן צמוד ושוטף היא החלטה אסטרטגית הכרוכה במשאבים יקרים, אבל נעשית מתוך מקצועיות וראייה בטובת לקוחותינו.

כחטיבת ניהול העושר הפעילה תחת קורת גג של גוף מוסדי, אנו מתחייבים לפעול באובייקטיביות ביחס לבחירת נכסי השקעה המשרתים את אינטרס הלקוחות בלבד. אנו מתחייבים להמשיך להשקיע בהון האנושי, ביצירתיות והחדשנות פורצת הדרך המאפיינת את קפיטל ניהול הון כדי לשמר את עליונותו  בתחום שירותי ניהול העושר בישראל. חשוב מכך, אנו מתחייבים להיות מצפן פיננסי ושותף אמין שעומד לרשותך בכל עת ומבטיח ניהול ההון באחריות ומקצועיות חסרת פשרות.

מניפת השירותים שלנו

 • תמהיל השקעות בתפירה אישית

  הרכבת תכנית השקעה מקיפה העוטפת את כלל הנכסים הכלכליים ומקורות ההון, תוך התחשבות בסט הדרישות והצרכים הסלקטיביים של התא המשפחתי. תפירת תמהיל השקעות מותאם אישית, מאפשר ביצוע אלוקציה חכמה של רכיבי השקעה שונים, פיזור רחב וגיוון גלובלי, בהתאמה לרמת הסיכון שנקבעה.

 • חיבור לתפיסת עולמו של הלקוח ושיקוף הערכים

  קפיטל ניהול הון אמונה על בניית תיק נכסים המייצר איזון אופטימלי בין החלטות השקעה פיננסיות לרצונות ותפיסת עולמו של התא המשפחתי, כדוגמת השקעות אחראיות (ESG), המשלבות שיקולים ותועלות חברתיות-סביבתיות-אתיות כחלק מפרופיל ההשקעה.

 • פיזור גיאוגרפי וסקטוריאלי

  אנו חותרים ליצירת פורטפוליו רחב ומגוון, בדגש על אלוקציה חכמה ויצירתית, המאופיינת בפיזור גלובלי וסקטוריאלי. אנו עושים זאת באמצעות ייצוג מול בנקים זרים, היכרות אישית עם מנהלי השקעות בגופים פיננסיים מובילים בעולם וחשיפה למנהלי קרנות השקעה בינלאומיים שהוכיחו היסטוריית ביצועים איכותית.

 • ניהול סיכונים

  ניהול פורטפוליו ההשקעה מתבצע תוך ניטור רציף של רף הסיכון בתיק והתאמת חגורת הבטיחות ביחס למצבי השוק המשתנים, כמו גם הצמתים המרכזיים שצפוי להיפגש עימם הלקוח לאורך ציר הזמן.

 • אופטימיזציה מיסויית

  ניצול מיטבי ומתוחכם של הטבות והקלות מס, מנטרל תשלומים כבדים ומיותרים המוטלים על התא המשפחתי. צוות מנהלי קפיטל ניהול הון מתמחה בתכנון מס והתאמה של מכשירי ההשקעה והחיסכון ביחס לפרופיל הלקוח.

 • מבנה משפטי להעברת עושר בין-דורית

  תכנון, הקמה ותפעול של מבנה נאמנות משפטי ייעודי מאפשר גיבוש מתווה העברת עושר בצורה אפקטיבית ובטוחה לדורות הבאים, תוך נטרול קשת האתגרים, מזעור קונפליקטים בין-דוריים והתמודדות עם סוגיות משפטיות ומיסוייות הנוגעות במפת הנכסים הכלכליים שנצברו לאורך השנים.

 • פרספקטיבת ניהול הוליסטית

  ירידה לרזולוציות נמוכות וקבלת שליטה ניהולית על נכסי התא המשפחתי, לרבות פעילות מול המערכת הבנקאית, גופים וגורמים פיננסיים בארץ ובחו"ל, ניהול נכסי נדל"ן ומשכנתאות, הרשאות לניהול כספים ונאמנויות, עיזבונות ועוד. הגדרת יריעת המעורבת של המנהל נעה בסקאלה רחבה ועומדת לבחירת הלקוח בהתאם למפרט הדרישות והצרכים.

אודות הצוות

משה רוח

מחזיק בניסיון עתיר שנים בעולם שוק ההון ובעל ותק של למעלה מ-15 שנה כמתכנן פיננסי בכיר. למשה ניסיון מוכח בתכנון, הקמה וניהול נכסי נאמנויות. במסגרת תפקידיו הקודמים, מנהל לקוחות ב-Private Banking של לאומי ושורת תפקידי מפתח בקבוצת IBI. מחזיק ברישיון ייעוץ השקעות, ניהול השקעות וייעוץ פנסיוני (מותלה). בוגר לימודי ניהול השקעות ופיננסים, אונ׳ רייכמן. בוגר מאסטר ותואר שני בהיסטוריה ותקשורת מאוניברסיטת סורבון, פריז.

משה רוח , מנכ"ל ושותף Capital Wealth Management
איריס אמיד

מחזיקה בניסיון עתיר שנים של למעלה משני עשורים בליווי וניהול לקוחות עושר, בעיקר מהדרג הבכיר במשק הישראלי. אמיד חתומה על הקמת שירותי ה-Family Office ב'תמיר פישמן' ולפני-כן כיהנה כשותפה במיזם עצמאי עם "שקל" לניהול הסדרים. מחזיקה ברישיון בינלאומי לתכנון פיננסי (CFP), רישיון שיווק השקעות מטעם הרשות לני"ע ורישיון סוכן פנסיוני מטעם משרד האוצר. אמיד בעלת תואר ראשון ושני במנהל עסקים מאוניברסיטת ת"א.

איריס אמיד , מייסדת וראש תחום ניהול הון ב-IBI Capital
אבי גזית

בעל ניסיון עשיר בתחום ניהול ההשקעות וליווי משפחות עושר (WM). במסגרת תפקידיו הקודמים, הקים וניהל את מחלקת הלקוחות הפרטיים ב-IBI, המנהל נכסים בהיקף של כמיליארד שקל. בעל היכרות והבנה עמוקה במכשירי השקעה שונים בארץ ובחו"ל, ביניהם קרנות, נכסים אלטרנטיביים ועוד.

בעל תואר ראשון בכלכלה וניהול ותואר שני במשפטים מאוניברסיטת בר אילן.

אבי גזית , מנהל לקוחות ואסטרטג השקעות
לימור אעידן

אעידן בעלת ניסיון של 15 שנה בעולם ההשקעות וניהול הון. את דרכה המקצועית החלה כמנהלת השקעות בחטיבת הבנקאות הפרטית של בנק 'לאומי' וכחלק מתפקידה ליוותה פלח לקוחות ומשפחות בסיווג ‘High – Net Wealth’.

בעלת רישיון ייעוץ השקעות ורישיון פנסיוני (בהתליה) מטעם הרשות לניירות ערך בישראל. לימור בעלת תואר שני במנהל עסקים (התמחות במימון) ממכללת נתניה.

לימור אעידן , מנהלת לקוחות ואסטרטגית השקעות
דמיאן שוורק

בעל ניסיון של מעל 15 שנים בשוק ההון, מעל עשור כיועץ השקעות של משפחות עושר ביובנק ובבנקאות הפרטית של בנק לאומי.

דמיאן שוורק , מנהל לקוחות ואסטרטג השקעות
דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  דברו איתנו

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444