אחריות חברתית דסקטופ

אחריות חברתית

אנו רואים באחריות חברתית חלק בלתי נפרד מפעילות החברה ותומכים בעשרות ארגונים ועמותות, אשר ברבים מהם קיימת מעורבות ישירה של עובדי החברה, באמצעות פעילות התנדבותית, לצד תמיכה כלכלית

הערכים שלנו

אנו שואפים ליצור שותפות ארוכת טווח בין IBI לארגונים ולעמותות, לצד השקעה כספית. שותפות זו מאפשרת לעובדים להירתם לפעילויות בהן יש להם עניין, גם במהלך שעות העבודה, תוך תמיכה ועידוד מצד מנהלים ומנהלות בארגון. תקציב התרומות נקבע על ידי ועדה ייעודית בה לוקחים חלק עובדים ועובדות בכל הדרגים.

אירועי ה-7 באוקטובר

החל מ-7 באוקטובר, מאמץ פורום העסקים בישראל את קהילות העוטף. גם אנחנו ב-IBI בית השקעות נרתמנו למשימה החשובה, ויחד עם חברות נוספות אימצנו את קיבוץ ניר יצחק.

קהילת הקיבוץ, הכוללת כ-600 נפשות, נאלצה לעזוב את הבית באישון ליל, בחופזה, וכיום נמצאת באילת. נעזור לקהילה לעבור את תקופת הביניים ולחזור לקיבוץ יציב וחזק עוד יותר משהיה. משימה זו דורשת משאבים וכוללת לא מעט אתגרים – ביטחוניים, כלכליים ואישיים. החזון כולל פיתוח הקיבוץ, שדרוג וחידוש מרחבי פנאי ותרבות, שיפוץ תשתיות ישנות ועוד. כל זאת על מנת לאפשר לאנשי ניר יצחק לחזור לביתם ולחייהם בצורה המיטבית, ולקהילה לשגשג.


לתרומות עבור קיבוץ ניר יצחק >>

דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

    תכנים שיעניינו אתכם

    הירשמו לקבלת עדכונים במייל

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444