1920-680-כהה

EVO by IBI & AFIH
קרן המלונאות הגדולה בישראל

IBI PILLAR ומלונות אפריקה ישראל מקימים את קרן המלונאות הגדולה בישראל. הקרן, משלבת בין הידע והניסיון של IBI PILLAR באיתור נכסי נדל"ן להשקעה והניסיון הרב של מלונות אפריקה ישראל בתפעול, החזקה והשבחה של מלונות בישראל

היתרונות שלנו

 • ICON – horse
  הקרן מחזיקה הן בבעלות בנכסים, והן מבצעת את תפעול הנכסים. זאת בעוד שניהול המלונות מבוצע על ידי חברה קשורה של אפריקה מלונות.
 • ICON – toy
  שילוב של ותק, ניסיון ומקצועיות בתחום ההשקעות ובתחום המלונאות:
  IBI בית השקעה מתמחה בניהול השקעות ומלונות אפריקה ישראל מתמחה בניהול ותפעול מלונות
 • Icon – pie
  מלונות אפריקה ישראל היא גם שותפה בקרן וגם אחראית על התפעול המלונות, מה שמהווה יתרון משמעותי

הזדמנות ההשקעה

בשנים האחרונות ענף התיירות זכה לפריחה מרשימה ולגידול מתמיד בהיקף התיירות הנכנסת וסומן כענף מבטיח, מה שהוביל אותו להיות מבוקש (כלכליסט, אוגוסט 2020). משבר הקורונה יצר הזדמנויות רבות בשוק המלונאות בישראל. על פי נתוני הלמ"ס, 2019 הייתה שנת שיא בתיירות בישראל. בעקבות משבר הקורונה וסגירת השמיים לתיירות נכנסת, ענף התיירות והמלונאות ספגו פגיעה שהביאה לירידה משמעותית בנתוני התפוסה ולקושי כלכלי ותזרימי בקרב בתי המלון בישראל. הקרן תפעל על מנת לרכוש, להשביח ולהפעיל מלונות, בשאיפה להרוויח מהצמיחה הצפויה עם חידוש הפעילות התיירותית בישראל.

IBI PILLAR

IBI PILLAR היא זרוע פעילות השקעות בנדל"ן של IBI בית השקעות, המתמקדת בהשקעות בנכסי נדל"ן מניבים לצד חברות מובילות בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם. IBI PILLAR השקיעה עד כה ב-16 נכסים, בין היתר בנכסים מסחריים ובנכסי מולטי וסינגל פאמילי בארה"ב.

רשת מלונות אפריקה ישראל AFI HOTELS

חברת AFI HOTELS (מלונות אפריקה ישראל בע"מ) נוסדה בשנת 1992 ומתמחה בתפעול וניהול בתי מלון ואתרים תיירותיים בארץ ובעולם. החברה מנהלת ומפעילה מלונות באמצעות המותגים: VERT, קראון פלזה , אינדיגו ו- BAYVIEW.

דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

  תכנים שיעניינו אתכם

  הירשמו לקבלת עדכונים במייל

   ליצירת קשר התקשרו לטלפון 03-5193444 או השאירו פרטים

    זמינים ב -

    דברו איתנו

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444