IBIמגזין

דואגים לעושר שלך: מעטפת הפתרונות של IBI PREMIUM

43
מערכת IBI
4 יוני 2021 ב-09:00

“אנחנו מאמינים בשיטה ההוליסטית”, מסביר ניר דולינסקי, מנהל השקעות בכיר, מחלקת פרימיום בחברת ניהול התיקים של IBI. “כשבוחנים איך לקוחות מפזרים את ההשקעות שלהם, מגלים שהם בעיקר מפזרים אותם בין מנהלים שונים ומוצרים שונים כמו פנסיה, השתלמות, גמל ותיקי השקעות. אלא שבפיזור כזה לא באמת משיגים הקטנת סיכונים בתיקים המנוהלים”. למה? “התשובה פשוטה – בין אותם מנהלים ובין אותם המוצרים יש מתאם גבוהה. חשבת שהשגת פיזור, אבל בסופו של דבר לא הקטנת בכלל את הסיכון ההשקעתי”, מסביר דולינסקי.

תהליך אישי וליווי צמוד

חברת ניהול התיקים של IBI היא אחת הוותיקות בתעשייה, כאשר השנה היא חוגגת 50 שנים (יובל), הרבה יותר ממרבית המתחרות בשוק. הפעילות הוותיקה והאיתנה ביותר של הבית היא מחלקת הפרימיום, המותאמת אישית לתת ייעוץ, פתרונות והכוונה ללקוחות בעלי עושר פיננסי ומאפיינים ייחודיים, בהתאם לצרכי הלקוחות ובהלימה לתקופה.

שירות אישי הפך כבר מזמן למטבע לשון שחוק. כולם מבטיחים אותו, אבל רק מעטים מקיימים. כשזה מגיע לניהול הכספים שלכם, סביר להניח שלא תתפשרו ותדרשו, בצדק, את מה שהובטח לכם. במחלקת הפרימיום של IBI תתחילו בפגישת ייעוץ בסופה תצאו לתהליך ליווי אישי, אבל כזה שבאמת מקיים. מומחי המחלקה מעמיקים ולומדים את הצרכים האישיים שלכם כדי לבנות לכל אחד מגוון פתרונות השקעה ייחודיים. והשרות האישי לא מתחיל ונגמר רק בניהול התיק, אלא גם בייעוץ מקצועי והכוונה בתחומי השקה משלימים. כל זאת, בהתאמת השקעות אלטרנטיביות, השקעות בנדל”ן ריאלי, צ’ק אפ פנסיוני מעמיק, תכנון העברה בין דורית, נאמנויות ועוד.

“אנחנו מסתכלים על תיקי ההשקעות של הלקוחות, בשקלים ובדולרים, דרך הנגשה של מוצרי נדל”ן ריאלי והשקעות אלטרנטיביות”, מוסיף דולינסקי. “בנוסף לתיק הקלאסי, יש לנו ב-IBI, פתרונות נוספים וייחודיים. דוגמה ראשונה זה תיק ESG, ראשי תיבות של ENVIRONMENT SOCIAL & GOVERNANCE, או בעברית, סביבה, חברה וממשל תאגידי. זה תיק שנבנה כמו כל תיק קלאסי אחר עם אנליזה עמוקה על הניירות שנכניס לתיק ההשקעות. אחר כך הניירות עוברים מסננת ומקבלים ציוני תקן ESG, ובהתאם אותן חברות שקיבלו ציונים גבוהים יותר הן עם פוטנציאל גדול יותר להיכנס לתיק ההשקעות.  במחלקת הפרימיום של IBI מאמינים שתחום ה- ESG כאן כדי להישאר ולהערכתם צפוי לתפוס תאוצה משמעותית בשנים הבאות ומכאן ההשקעה הגדולה בתיקים ייחודיים אלו.

במקביל, ניתן למצוא את IBI GLOBAL, תיק החשוף לשווקים בינלאומיים ומציע פיזור מטבעי, גאוגרפי וסקטוריאלי. לקוחות הפרימיום שיבחרו להיכנס לתיק הזה ייהנו גם מקרנות זרות הנבחרות בקפידה מאנליזה עמוקה של תחום הטכנולוגיה והחדשנות על גווניהם וגם מהאפשרות לנהל את כספם באמצעות בנקים זרים.

בנוסף לוותק והניסיון של 50 שנים, בבית ההשקעות IBI מתגאים גם במחלקת מחקר תומכת מהגדולות והוותיקות בשוק ההון הישראלי שמספקת מידע משלים באופן שוטף. את אסטרטגיית ההשקעות קובעים מדי שבוע בוועדה מרכזית בה חברים כל מנהלי ההשקעות לצד כלכלנים ואנליסטים שדנים באירועים הרלוונטיים לשוק ההון ומנתחים אותם. יחד עם נתונים ומחקרים מרחבי העולם מתקבלות מסקנות, המיושמות במידת הצורך בהתאם לרמת הסיכון ומדיניות ההשקעה המתאימה לכל לקוח.

בקיצור – הוליסטי. אבל לא רק בסיסמה, אלא עם אנשי המקצוע הנכונים למשימה לצד מערכות מתמקדות ולקוחות רבים שנהנים מהם.

 

דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

  ליצירת קשר התקשרו לטלפון 03-5193444 או השאירו פרטים:

   זמינים ב -

   דברו איתנו

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444