hero-desktop-menegment_trading-1900×680

IBI ניהול תיקי השקעות

אנחנו מציעים מגוון תיקי השקעות מתקדמים המלווים בניהול הוליסטי של הנכסים הפיננסיים והפנסיוניים שלכם. מנהלי ההשקעות שלנו מתמחים במגוון רחב של השקעות ייחודיות ובזיהוי הזדמנויות השקעה בשווקים בארץ ובעולם, תוך ליווי אישי צמוד לאורך כל התהליך

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 03-5193444
החל מ- 400,000 ש"ח

    Error: Contact form not found.

    המוצרים של IBI ניהול תיקי השקעות

    IBI GLOBAL

    תיק השקעות בשווקים בחו"ל

    השקעה בחו"ל תאפשר לך ליהנות ממגוון רחב של נכסים פיננסים ומהזדמנויות השקעה בשוק הגלובלי, המאפשרים פיזור סיכונים באופן אפקטיבי.  תיק השקעות גלובליות נבנה בהתאמה אישית לצרכים, המטרות ולטווח ההשקעה שלכם. התיק מורכב מניירות ערך איכותיים ביניהם ETFs, קרנות, מניות ואג"ח זרות. את המחלקה הבינלאומית ב-IBI בית השקעות מנהל צביקה שלזינגר, ממנהלי ההשקעות הבכירים בארץ ובעל ניסיון עשיר בניהול השקעות בחו"ל.

    IBI BONDS TO MATURITY

    תיק איגרות חוב בחו"ל לפידיון

    התיק שמשקיע באיגרות חוב דולריות של חברות מובילות. בין אם שמנו לב, או שלא, הריבית בארה"ב כבר מזמן לא אפסית כפי שהייתה במשך שנים ארוכות. היא במגמת עלייה, והמסרים שמפזר הבנק המרכזי בארה"ב רק מחזקים זאת. כל זה עשוי להפוך את ההשקעה באיגרות חוב דולריות למעניינת בנקודת הזמן הנוכחית, באמצעות תיק השקעות לתקופת זמן בינונית.

    IBI PREMIUM

    מעטפת פתרונות ייחודית לניהול העושר שלכם

    מחלקת ה-PREMIUM מתמחה במתן פתרונות ללקוחות בעלי עושר פיננסי (HNWI) ובעלי מאפיינים ייחודיים. נבחרת המומחים של IBI PREMIUM מתמחה בגישה הוליסטית מלאה לניהול הנכסים הפיננסיים והפנסיוניים שלך. ליווי אישי והעמקת ההיכרות עם צרכיך האישיים יאפשרו לנו לבנות, יחד איתך, אלוקציה חכמה הכוללת מגוון פתרונות השקעה ייחודיים התואמים לך. בנוסף לניהול התיק, אנחנו רואים חשיבות במתן יעוץ מקצועי והכוונה בתחומי השקעה משלימים, כגון תכנון העברה בין-דורית ו-צ'ק אפ פנסיוני לצד התאמת קרנות השקעה אלטרנטיביות והשקעות ריאליות בנדל"ן מניב.

    IBI DIVIDEND

    השקעה בחברות המחלקות דיבידנדים

    תיק המתמקד בנכסים המניבים תזרים שוטף למשקיעים באמצעות השקעה בחברות המחלקות דיבידנדים באופן קבוע. בנוסף, התיק משקיע באג"ח חברות המניבות תשואה גבוהה באופן יחסי.

    IBI הזדמנויות

    השקעה במניות ישירות בישראל ובחו"ל ובאג"ח High Yield שקלי

    תיק השקעות ייחודי וגמיש המותאם לתנאי השוק המשתנים, ולכן הוא דינאמי ומתבצעות בו פעולות מסחר רבות ביחס לתיק רגיל. ההשקעה היא במניות ישירות בישראל ובחו"ל ובאג"ח High Yield שקלי. לאחר בחינה מדוקדקת, נלקחות פוזיציות משמעותיות בכל נייר ונייר.

    IBI BONDS

    תיק השקעות אג”ח

    תיק ההשקעות המתמקד באגרות חוב של חברות ברמת סיכון נמוכה, ומגלם תשואה שוטפת גבוהה. בתיק זה מתקבלות ריביות שוטפות מאגרות החוב (קופונים). באמצעות הקופונים ומחיר אגרות החוב, ניתן להעריך מראש את התשואה שיניב התיק עד למועד הפדיון שידוע מראש.

    IBI BETA

    תיק בטא מנוהל

    תיק המשלב בין השקעה פאסיבית להשקעה אקטיבית ומאפשר לעקוב בחוכמה אחרי המדדים המובילים בארץ ובעולם. אסטרטגיית ההשקעה בתיק נועדה לייצר תשואה עודפת מעל מדד הבסיס. התיק מבוסס על בחירת אפיקי השקעה (אלוקציה), תוך התאמה למצב השווקים ולרמת הסיכון שנקבעה, באמצעות שלושה מאפיינים מרכזיים: תחכום, חדשנות והשקעה בחברות בעלות ציון ESG גבוה.

    IBI ALPHA

    תיק השקעות דינמי

    תיק המתמקד בלב הכלכלה הפועמת, באמצעות אפיקי השקעה תזרימיים, בעלי פעילות כלכלית יציבה וצומחת. ההשקעות בתיק מתרכזות במוצרים פיננסיים וניירות ערך איכותיים, ביניהם מניות, מדדים ואגרות חוב קונצרניות נבחרות. בתיק קיים פיזור סקטוריאלי וגיאוגרפי רחב, לרבות טכנולוגיה, תשתיות, אנרגיה מתחדשת, רפואה, פיננסיים ונדל"ן מניב. לכן, בתיק מסוג זה לא קיימת השקעה בתחומים שמרכז הפעילות בהם הוא יזמות או פיתוחים עתידיים.

    IBI CORPORATE

    השקעות למוסדיים ותאגידים

    IBI ניהול תיקים מתמחה מזה 5 עשורים בניהול השקעות עבור גופים מוסדיים ותאגידים בניהול עודפי מט”ח ובמתן פתרונות השקעה ייחודיים בחלקים לא סחירים. כל זאת באמצעות מנהלי השקעות בכירים, המתמחים בלקוחות מוסדיים ותאגידים בלבד. הצוות משתתף באופן תדיר וקבוע בוועדות השקעה ופורומים של הגוף המנוהל. חברות, תאגידים ומוסדיים נהנים מליווי אישי של מנהלי השקעות בכירים בכל ההחלטות הפיננסיות.

    IBI ESG

    תיק השקעות אחראיות

    להשקיע בתיק המורכב מחברות הנבחנות על סמך הפעילות העסקית שלהן והן על פי דירוגן במדד ESG. בתיק המנוהל מתבצע סינון כפול ואיכותי של החברות, לפיו מבוצע סינון עסקי-פיננסי מסורתי, לצד סינון איכותי הבוחן את התנהלותה של החברה ומספק תמונת עומק נוספת לגביה, על סמך הקריטריונים של מדד ESG. התיק מורכב ממניות ואיגרות חוב בעלות ציון ESG גבוה, תעודות סל (ETFs) המתמחות בחברות בעלות תרומה חיובית לסביבה ולחברה והשקעה ב-Green Bonds.

    IBI LEADERS

    תיק נבחרת המנהלים

    עם תיק ההשקעות IBI LEADERS תוכלו ליהנות מאחת מהשיטות המקובלות בעולם להשקעות בחו"ל, באמצעות קרנות ומכשירי השקעה איכותיים המנוהלים על ידי מנהלי ההשקעות הטובים בעולם. צוות ההשקעות שלנו מאתר בעבורכם קרנות ומכשירי השקעה איכותיים באמצעות מחקר מעמיק ומקצועי (Due diligence). בנוסף, אתם נהנים ממוצרי השקעה השמורים רק ללקוחות מוסדיים ובעלות נמוכה באופן משמעותי מהמקובל בשוק. לתיק נבחרת המנהלים יתרונות רבים ביניהם, אפשרות בחירה וסינון קרנות ו- ETF's איכותיות, ניתוח מעמיק של מוצרי ההשקעה בתיק, תנאים אטרקטיביים ללקוחות IBI ניהול תיקים (Institutional class) ובניית אלוקציה חכמה בתיק ההשקעות.

     

    IBI INNOVATION

    תיק חדשנות

    להשקיע בתיק המבוסס מניות חו"ל בענפי הטכנולוגיה והחדשנות, המהווים את אחד האפיקים הבולטים להשקעה. לאור הגדלת כמות הצריכה בטכנולוגיה, ניתן לראות כי בעשור האחרון מדדי הטכנולוגיה מספקים ביצועים עודפים על פני מדדים אחרים, מגמה שבלטה במיוחד בשנה החולפת, במהלכה הסקטור נשאר יציב באופן יחסי וגם ידע לצמוח, אפילו כנגד המגמה הכללית. לבחירתכם השקעה בשקלים או במט"ח. כמו כן, באמצעות פלטפורמת IRA.

    IBI תכנון פיננסי

    סוכנות לביטוח פנסיוני

    כחלק ממעטפת השירותים של IBI ניהול תיקים תוכלו לקבל צ'ק-אפ פיננסי מסוכנות הביטוח הפנסיוני שלנו. IBI סוכנות לביטוח פנסיוני מציעה מגוון שירותים בתחומי תכנון פנסיוני, תכנון פיננסי, תכנון פרישה ועוד. במילים פשוטות, אנחנו מסייעים לכם לתכנן ולבנות את תיק הנכסים שמתאים לכם. כמובן, שכשיגיע הרגע, אנחנו נסייע לכם להשתמש בו ביעילות.

    IBI KOSHER

    תיק השקעות כשר

    IBI Kosher מאפשר לכם ליהנות גם מהידור הלכתי וגם מיתרונותיו של תיק השקעות מנוהל. מעתה תוכלו ליהנות מיתרונותיו של תיק השקעות מנוהל שלוקח בחשבון הידור הלכתי.

    הייחודיות שלנו

    • חשיפה גלובאלית
     פתרונות השקעה מגוונים בפרישה גלובלית, בבנקים בארץ ובעולם, אג”ח בחו”ל וניהול השקעות ייחודיות לשוק הבינלאומי.
    • מחקר תומך החלטה
     מחלקת המחקר של IBI בית השקעות היא מהגדולות והוותיקות בשוק ההון הישראלי, המסקרת באופן שוטף מעל 100 חברות בישראל ובחו”ל, במטרה לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בניהול ההשקעות.
    • מקצועיות ויציבות
     מקצועיות וניסיון של בית השקעות יציב, מוביל ומצליח, המציע פתרונות השקעה ייחודיים ללקוחות פרטיים, מוסדיים ותאגידים, בארץ ובחו"ל, כבר 5 עשורים.

    תשובות לשאלות נפוצות

    • חשבון ניירות ערך המנוהל על ידי מנהל/ת השקעות. הכסף בתיק ההשקעות נותר בחשבון הבנק והלקוח/ה מעניק/ה למנהל/ת תיק ההשקעות ייפוי כח לקניה ומכירה של ניירות ערך מסוגים שונים, בהם מניות, אגרות חוב, קרנות נאמנות וכו'. מנהל תיק ההשקעות הינו בעל רישיון לניהול תיקים מטעם רשות ניירות ערך וגם החברה בה מנוהל התיק צריכה להיות בעלת רישיון לניהול תיקים. מינימום להשקעה – 400,000 שקלים.

    • תיק ההשקעות מנוהל בחשבון הבנק שלך. מנהל/ת ההשקעות מקבל/ת יפוי כוח אך ורק לקניה ומכירה של ניירות ערך בחשבונך.

    • קיימים מספר הבדלים מהותיים. ראשית, טווח הפעולה של מנהל השקעות מקצועי רחב בהרבה משל יועץ השקעות בבנק. מנהל השקעות מקבל ייפוי כוח לפעול בחשבונך (בקניה ורכישת ניירות ערך בלבד) ומגיב בזמן אמת למצבים משתנים בשווקים, זאת לעומת יועץ השקעות שבסמכותו אך ורק ליעץ לגבי כדאיות השקעה. קיימים הבדלים מהותיים גם בקבלת החלטות ופעילות שוטפת בתיק ההשקעות: יועץ ההשקעות מעניק שירות לכ- 350 לקוחות בממוצע ועוסק בפעילויות נוספות בסניף. מנהל השקעות לוקח חלק באופן קבוע בועדת השקעות שבועית, נהנה משירותיה של מחלקת אנליזה, פועל בטווח זמן הקצר ביותר באמצעות יפוי כוח ומעניק שירות אישי למספר קטן בהרבה של לקוחות. גם בתחום העמלות קיים הבדל משמעותי. בבנק, לקוח משלם לרוב עבור קניה ומכירה של ניירות ערך בנוסף לדמי משמרת. לקוח IBI נהנה נהנה מהסכם עמלות מופחת של IBI עם כל הבנקים, החוסך כסף בפעילות השוטפת של התיק.

    • צוות מנהלי/ות ההשקעות ב- IBI הוא אחד מגורמי המפתח להצלחת החברה מזה כ-5 עשורים. כל מנהלי/ות ההשקעות הינם/ן בעלי/ות רישיון לניהול תיקים מטעם רשות ניירות ערך וגם החברה הינה בעלת רישיון לניהול תיקים. בראש מערך ניהול ההשקעות עומדת מנהלת השקעות ראשית, מרתה נדלר, בעלת ניסיון של למעלה מ-15 שנים בשוק ההון.

    • IBI ניהול תיקי השקעות שמה דגש על היכרות מעמיקה עם הלקוחות ומציאת מכשירים פיננסיים המתאימים להם. האדם שיהיה איתך בקשר שוטף לכל אורך הדרך, מחתימת ההסכם, הוא מנהל/ת ההשקעות האישי/ת שלך.

    • אסטרטגיית ההשקעה נקבעת בועדת השקעות מרכזית המתכנסת אחת לשבוע, בה חברים כל מנהלי ההשקעות בחברה, ומנוהלת על ידי מנהל ההשקעות הראשי. הועדה דנה באירועים הרלוונטיים לשוק ההון והשפעתם הצפויה על אפיקי ההשקעה השונים: מניות בארץ ובחול, אגח ממשלתי, אגח חברות ועוד. הועדה מתייחסת גם לנתוני מאקרו שונים, בישראל ובחול: שיעור הריבית הנוכחית והצפויה בארץ ובעולם, גירעונות, אינפלציה, צמיחה, נתונים ותחזיות נוספים. על בסיס הניתוחים וההערכות של הועדה, נקבעת תוכנית הפעולה באפיקי ההשקעה השונים, עם התייחסות עד לרמת המניה או האגח הבודד.

    • כן. מדיניות ההשקעה בתיק ניתנת לשינוי בכל עת, באמצעות פניה למנהל/ת ההשקעות האישי/ת שלך.

    • דמי הניהול נקבעים על פי היקף תיק ההשקעות ואופיו. במועד חתימת הסכם ניהול תיק ההשקעות יסוכם גם גובה דמי הניהול. בחלק מתיקי ההשקעות קיימות קרנות נאמנות של IBI ובמקרים אלה אין גביה של כפל דמי ניהול. התשלום הוא רק דמי ניהול הנגבים על ידי קרן הנאמנות, על פי התשקיף שלה.

    • תיק ההשקעות שלך נזיל וניתן למשוך ממנו כסף בכל עת. גם הפקדת כסף לתיק ההשקעות אפשרית בכל עת.

    • באפשרותך לצפות במצב תיק ההשקעות באמצעות כניסה לחשבון הבנק שלך וגם באמצעות כניסה לאזור האישי שלך באתר IBI.

    דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*
    החל מ- 400,000 ש"ח

     תכנים שיעניינו אתכם

     הירשמו לקבלת עדכונים במייל

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444