hero-desktop-menegment_trading-1900×680

IBI ניהול תיקי השקעות

אנחנו מציעים מגוון תיקי השקעות מתקדמים המלווים בניהול הוליסטי של הנכסים הפיננסיים והפנסיוניים שלכם. מנהלי ההשקעות שלנו מתמחים במגוון רחב של השקעות ייחודיות ובזיהוי הזדמנויות השקעה בשווקים בארץ ובעולם, תוך ליווי אישי צמוד לאורך כל התהליך

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 03-5193444

   המוצרים של IBI ניהול תיקים

   IBI PREMIUM

   מעטפת פתרונות ייחודית לניהול העושר שלכם

   מחלקת ה-PREMIUM מתמחה במתן פתרונות ללקוחות בעלי עושר פיננסי (HNWI) ובעלי מאפיינים ייחודיים. נבחרת המומחים של IBI PREMIUM מתמחה בגישה הוליסטית מלאה לניהול הנכסים הפיננסיים והפנסיוניים שלך. ליווי אישי והעמקת ההיכרות עם צרכיך האישיים יאפשרו לנו לבנות, יחד איתך, אלוקציה חכמה הכוללת מגוון פתרונות השקעה ייחודיים התואמים לך. בנוסף לניהול התיק, אנחנו רואים חשיבות במתן יעוץ מקצועי והכוונה בתחומי השקעה משלימים, כגון תכנון העברה בין-דורית ו-צ'ק אפ פנסיוני לצד התאמת קרנות השקעה אלטרנטיביות והשקעות ריאליות בנדל"ן מניב.

   IBI INNOVATION

   תיק חדשנות

   להשקיע בתיק המבוסס מניות חו"ל בענפי הטכנולוגיה והחדשנות, המהווים את אחד האפיקים הבולטים להשקעה. לאור הגדלת כמות הצריכה בטכנולוגיה, ניתן לראות כי בעשור האחרון מדדי הטכנולוגיה מספקים ביצועים עודפים על פני מדדים אחרים, מגמה שבלטה במיוחד בשנה החולפת, במהלכה הסקטור נשאר יציב באופן יחסי וגם ידע לצמוח, אפילו כנגד המגמה הכללית. לבחירתכם השקעה בשקלים או במט"ח. כמו כן, באמצעות פלטפורמת IRA.

   IBI GLOBAL

   תיק השקעות בשווקים בחו"ל

   השקעה בחו"ל תאפשר לך ליהנות ממגוון רחב של נכסים פיננסים ומהזדמנויות השקעה בשוק הגלובלי, המאפשרים פיזור סיכונים באופן אפקטיבי.  תיק השקעות גלובליות נבנה בהתאמה אישית לצרכים, המטרות ולטווח ההשקעה שלכם. התיק מורכב מניירות ערך איכותיים ביניהם ETFs, קרנות, מניות ואג"ח זרות. את המחלקה הבינלאומית ב-IBI בית השקעות מנהל צביקה שלזינגר, ממנהלי ההשקעות הבכירים בארץ ובעל ניסיון עשיר בניהול השקעות בחו"ל.

   IBI BETA

   תיק בטא מנוהל

   תיק המשלב בין השקעה פאסיבית להשקעה אקטיבית ומאפשר לעקוב בחוכמה אחרי המדדים המובילים בארץ ובעולם. אסטרטגיית ההשקעה בתיק נועדה לייצר תשואה עודפת מעל מדד הבסיס. התיק מבוסס על בחירת אפיקי השקעה (אלוקציה), תוך התאמה למצב השווקים ולרמת הסיכון שנקבעה, באמצעות שלושה מאפיינים מרכזיים: תחכום, חדשנות והשקעה בחברות בעלות ציון ESG גבוה.

   IBI CORPORATE

   השקעות למוסדיים ותאגידים

   IBI ניהול תיקים מתמחה מזה 5 עשורים בניהול השקעות עבור גופים מוסדיים ותאגידים בניהול עודפי מט”ח ובמתן פתרונות השקעה ייחודיים בחלקים לא סחירים. כל זאת באמצעות מנהלי השקעות בכירים, המתמחים בלקוחות מוסדיים ותאגידים בלבד. הצוות משתתף באופן תדיר וקבוע בוועדות השקעה ופורומים של הגוף המנוהל. חברות, תאגידים ומוסדיים נהנים מליווי אישי של מנהלי השקעות בכירים בכל ההחלטות הפיננסיות.

   IBI ESG

   תיק השקעות אחראיות

   להשקיע בתיק המורכב מחברות הנבחנות על סמך הפעילות העסקית שלהן והן על פי דירוגן במדד ESG. בתיק המנוהל מתבצע סינון כפול ואיכותי של החברות, לפיו מבוצע סינון עסקי-פיננסי מסורתי, לצד סינון איכותי הבוחן את התנהלותה של החברה ומספק תמונת עומק נוספת לגביה, על סמך הקריטריונים של מדד ESG. התיק מורכב ממניות ואיגרות חוב בעלות ציון ESG גבוה, תעודות סל (ETFs) המתמחות בחברות בעלות תרומה חיובית לסביבה ולחברה והשקעה ב-Green Bonds.

   IBI LEADERS

   תיק נבחרת המנהלים

   עם תיק ההשקעות IBI LEADERS תוכלו ליהנות מאחת מהשיטות המקובלות בעולם להשקעות בחו"ל, באמצעות קרנות ומכשירי השקעה איכותיים המנוהלים על ידי מנהלי ההשקעות הטובים בעולם. צוות ההשקעות שלנו מאתר בעבורכם קרנות ומכשירי השקעה איכותיים באמצעות מחקר מעמיק ומקצועי (Due diligence). בנוסף, אתם נהנים ממוצרי השקעה השמורים רק ללקוחות מוסדיים ובעלות נמוכה באופן משמעותי מהמקובל בשוק. לתיק נבחרת המנהלים יתרונות רבים ביניהם, אפשרות בחירה וסינון קרנות ו- ETF's איכותיות, ניתוח מעמיק של מוצרי ההשקעה בתיק, תנאים אטרקטיביים ללקוחות IBI ניהול תיקים (Institutional class) ובניית אלוקציה חכמה בתיק ההשקעות.

    

   IBI ALPHA

   תיק השקעות דינמי

   תיק המתמקד בלב הכלכלה הפועמת, באמצעות אפיקי השקעה תזרימיים, בעלי פעילות כלכלית יציבה וצומחת. ההשקעות בתיק מתרכזות במוצרים פיננסיים וניירות ערך איכותיים, ביניהם מניות, מדדים ואגרות חוב קונצרניות נבחרות. בתיק קיים פיזור סקטוריאלי וגיאוגרפי רחב, לרבות טכנולוגיה, תשתיות, אנרגיה מתחדשת, רפואה, פיננסיים ונדל"ן מניב. לכן, בתיק מסוג זה לא קיימת השקעה בתחומים שמרכז הפעילות בהם הוא יזמות או פיתוחים עתידיים.

   IBI תכנון פיננסי

   סוכנות לביטוח פנסיוני

   כחלק ממעטפת השירותים של IBI ניהול תיקים תוכלו לקבל צ'ק-אפ פיננסי מסוכנות הביטוח הפנסיוני שלנו. IBI סוכנות לביטוח פנסיוני מציעה מגוון שירותים בתחומי תכנון פנסיוני, תכנון פיננסי, תכנון פרישה ועוד. במילים פשוטות, אנחנו מסייעים לכם לתכנן ולבנות את תיק הנכסים שמתאים לכם. כמובן, שכשיגיע הרגע, אנחנו נסייע לכם להשתמש בו ביעילות.

   IBI BONDS

   תיק השקעות אג”ח

   תיק ההשקעות מתמקד בהשקעה באיגרות חוב של חברות חזקות, להערכתנו, והחזקתן עד למועד הפידיון שלהן (אסטרטגיית Buy and Hold). בתיק כזה צפויה להתקבל תשואה במהלך הדרך מהריבית שאיגרות החוב משלמות באופן שוטף (“קופונים”) ואפשר לנסות להעריך מראש את התשואה שיניב התיק – היא נגזרת מהתשואה של איגרות החוב בעת מועד ההשקעה. ההשקעה מתאימה לבעלי טווח השקעה של שנתיים וחצי לפחות.

   IBI KOSHER

   תיק השקעות כשר

   IBI Kosher מאפשר לכם ליהנות גם מהידור הלכתי וגם מיתרונותיו של תיק השקעות מנוהל. מעתה תוכלו ליהנות מיתרונותיו של תיק השקעות מנוהל שלוקח בחשבון הידור הלכתי.

   טען עוד

   הייחודיות שלנו

   • ICON – toy
    חשיפה גלובאלית
    פתרונות השקעה מגוונים בפרישה גלובלית, בבנקים בארץ ובעולם, אג”ח בחו”ל וניהול השקעות ייחודיות לשוק הבינלאומי.
   • Icon – scale
    מחקר תומך החלטה
    מחלקת המחקר של IBI בית השקעות היא מהגדולות והוותיקות בשוק ההון הישראלי, המסקרת באופן שוטף מעל 100 חברות בישראל ובחו”ל, במטרה לקבל את ההחלטות הטובות ביותר בניהול ההשקעות.
   • ICON – horse
    מקצועיות ויציבות
    מקצועיות וניסיון של בית השקעות יציב, מוביל ומצליח, המציע פתרונות השקעה ייחודיים ללקוחות פרטיים, מוסדיים ותאגידים, בארץ ובחו"ל, כבר 5 עשורים.
   עמוד הבית | IBI ניהול תיקי השקעות

   תשובות לשאלות נפוצות

   דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*

    תכנים שיעניינו אתכם

    הירשמו לקבלת עדכונים במייל

     השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

      זמינים ב -

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444