IBIמגזין

חדש, מודרני ועם אחריות קבלן: השקעה בנכסי סינגל פמילי

אחת האפשרויות הנפוצות לישראלים שמשקיעים בנדל"ן בחו"ל היא השקעה בנכסיSingle Family , לה יתרונות רבים. הבולט שבהם הוא שמדובר בקורת גג עבור המשפחה האמריקאית הממוצעת, באמצעות נכס, שמפגין, לרוב, יציבות גם בתקופות מאתגרות. מהם נכסי סינגל פמילי, למה כדאי להשקיע בהם ולמי השקעה כזו מתאימה? כל התשובות בכתבה הבאה

סינגל פמילי דרום מזרח ארה"ב
מתן לייבה
מנהל שותף ב- Pillar IBI
להמשך קריאה
6 יולי 2021 ב-11:02

מהם נכסי סינגל פמילי?

מי שמכיר את נכסי המולטי פמילי (Multi Family), דירות בנות חדר או שניים שנבנות בקומפלקס מגורים משותף, ודאי שואל את עצמו על ההבדלים בין השניים. נכסי סינגל פמילי (Single Family) משמשים, למעשה, כמוצר המשלים של נכסי המולטי פמילי, כשהסינגל פמילי מהווה פתרון דיור עבור משפחות אמריקאיות המעוניינת לעבור לבתים גדולים ומרווחים יותר. תארו לעצמכם משפחה שהרחיבה את התא המשפחתי וכעת יחידת הדיור בקומפלקס המשותף כבר קטנה עבורה. מטבע הדברים היא תחפש נכס גדול יותר, כשהפתרון עבורה הוא סינגל פמילי. חשוב לציין כיIBI Pillar , במקביל להשקעה בנכסי הסינגל פמילי, ממשיכה להשקיע באותם אזורים בארה"ב בהם קיימים נכסי המולטי פמילי בהם היא מחזיקה.

הזדמנות ההשקעה החדשה של IBI Pillar מתמקדת בהשקעה בנכסים מסוג סינגל פמילי – בתי מגורים פרטיים, חדשים, המוצעים להשכרה . הבתים, בני שלושה עד חמישה חדרים, שנבנו בסטנדרט גבוה ומודרני, נרכשים כחבילה אחת ישירות מהקבלנים הבונים ונהנים מאחריות הקבלן על הבנייה, מה שמהווה יתרון בתפעול השוטף שלהם. הנכסים ממוקמים בשכונות הנחשבות כצומחות, לרוב במיקומים אסטרטגיים, בסמוך למרכזי תעסוקה, בתי ספר ומרכזים רפואיים, ב-6 מדינות בדרום מזרח ארה"ב. האוכלוסייה בשכונות הללו נחשבות ממעמד סוציו-אקונומי גבוה ולהערכתנו מכאן גם הביקוש לנכסים מסוג זה.

כמו בכל השקעה נדל"נית, המפתח להצלחה, טמון בניהול ובתפעול של ההשקעה. בהשקעה זו, ניהול ותפעול הנכסים הם באחריות חברה בשליטת אלקטרה נדל"ן. החברה מנהלת אלפי דירות להשכרה במדינות רבות, ביניהן פלורידה, טקסס, דרום וצפון קרוליינה, ג'ורג'יה ועוד, ולכן היא בעלת יתרון בניהול ובתפעול מסוג זה.

נכסים שידעו להפגין יציבות גם בתקופות מאתגרות

השקעה בנכסי סינגל פמילי נחשבת ליציבה יחסית וסיפקה תזרים שוטף גם בתקופות כלכליות מאתגרות, כדוגמת משבר הקורונה. אופן ההשקעה בנוי על דמי שכירות שוטפים המחולקים למשקיעים פעם ברבעון, לאורך כ- 4 שנים. בתום תקופת ההשקעה, הבתים ימכרו כחבילה אחת או כיחידות נפרדות והמשקיעים צפויים לקבל את יתרת הקרן, בתוספת רווחים שנצברו במהלך תקופת ההשקעה.

למי מתאימה השקעה בנכסי סינגל פמילי?

השקעה בנדל"ן מניב מתאימה למגוון רחב של משקיעים. זו יכולה להיות אפשרות למי שמבקשים לגוון את תיק ההשקעות בנכסים עם קורלציה נמוכה לשוק ההון, או אופציה עבור מי שמבקש להרחיב את התיק ברכיב מניב. בנוסף, השקעה בנכסי סינגל פמילי יכולה להתאים למי שמעוניין לגוון את החלק האלטרנטיבי בתיק ההשקעות, באמצעות השקעה בנדל"ן בחו"ל.

בשנים האחרונות קיימת מגמה הולכת וגדלה של ישראלים המבקשים להשקיע בנכסי נדל"ן מניבים. חשוב לזכור שבניגוד להשקעה במניות או באג"ח, השקעה בנדל"ן מניב היא השקעה ריאלית שעשויה להימשך מספר שנים.

אנחנו ב- IBI Pillar עושים שימוש בידע ובמקצועיות שצברנו בהשקעות נדל"ן, לצד ניסיון של בית השקעות יציב וגדול, בוחנים ובוחרים את ההשקעה הכי משתלמת להערכתנו, מציעים אותה למספר מצומצם של לקוחות – עשרות בודדות –  ומלווים אתכם לאורך כל חיי ההשקעה. עד כה הובלנו השקעות ב-13 נכסים לרבות נכסים מסחריים ונכסים מסוג מולטי פמילי.

המידע המפורט לעיל נועד לשם מתן אינפורמציה ראשונית וחלקית בדבר השקעה בשותפויות המוגבלות ובחברות של IBI פילאר ובינהן אי.בי.אי פילאר גטינגן נכסים 1 מספר שותפות 540307832 (להלן: "השותפויות"). ההשקעה בשותפויות מיועדת ללקוחות הנמנים על סוגי הלקוחות בסעיף 15א(ב) לחוק ניירות ערך בלבד (או עד ל-35 ניצעים במהלך 12 חודשים). פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת (או מכירת) ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים ואין לראות בו הזמנה להציע הצעות לרכישת ניירות ערך שיונפקו בקשר עם ההשקעה בשותפויות. אין לראות בפרסום זה בגדר המלצה ו/או ייעוץ ו/או שידול ו/או חוות דעת ו/או ייעוץ השקעות בקשר עם השקעה והוא אינו מהווה תחליף לשיקול דעתו של המשקיע הפוטנציאלי ו/או לייעוץ מקצועי (כלכלי, משפטי, מיסויי וכד') המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל השקעה בשותפויות צריכה להתבצע לאחר שהמשקיע בחן באופן אישי עם יועציו את המסמכים המשפטיים של השותפויות, את תנאי ההשקעה בשותפויות, את הסיכויים והסיכונים הכרוכים בהשקעה בשותפויות ואת יכולתו לעמוד בסיכונים הנובעים מהשקעתו בשותפויות. אין לראות במידע המוצג בפרסום כעובדתי או כמידע שלם וממצה ואין לקבל החלטות השקעה כלשהן בהסתמך עליו בלבד. השקעה בשותפויות, ככל שתתבצע, תיעשה רק על בסיס מסמכי השקעה מלאים ומפורטים בכפוף להוראות כל דין. פרסום זה הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין בו כדי ליצור התחייבות כלשהי של השותפויות ו/או מי מטעמן, והשותפויות ו/או מי מטעמן, לא יהיו אחראיים כלפי כל אדם או תאגיד לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה משימוש בפרסום זה או הסתמכות עליו. כמו כן, אין באינפורמציה הניתנת בפרסום משום הבטחת תשואה כלשהי.
דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

   זמינים ב -

   דברו איתנו

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444