IBIמגזין

השקעות בגרמניה: IBI PILLAR וקרן ריאלטי בהשקעה חדשה ומסקרנת

הכירו את ההשקעה החדשה של IBI PILLAR וריאליטי גרמניה. כ-24 דונם של משרדים הנמצאים במיקום אסטרטגי בעיר גטינגן בגרמניה – עיר אקדמית עם תעשייה מדעית ענפה

פילאר
מתן לייבה
מנהל שותף ב- Pillar IBI
להמשך קריאה
12 יולי 2021 ב-09:11

IBI PILLAR היא פעילות השקעות בנדל"ן של IBI בית השקעות, המתמקדת בהשקעה ישירה בנכסי נדל"ן מניבים לצד חברות מובילות בתחום הנדל"ן בארץ ובעולם. IBI PILLAR בשיתוף ניהולי עם קרן ריאלטי גרמניה משתפות פעולה, זו הפעם הרביעית במספר, בנכס נדל"ן גרמניה.

מדובר על מגרש מסחרי של 4 בנייני משרדים המהווים חלק מפארק משרדים רחב (Gothaer Office Park) בשטח כולל של כ- 23,000 מ"ר המשתרעים על פני כ- 24 דונם. הנכס ממוקם בעיר גטינגן (Göttingen), ונכון להיום, מאוכלס בתפוסה מלאה (100%) על ידי מספר שוכרים מרכזיים, ביניהם משרדי ממשלה ואחת מחברות הביטוח הגדולות והוותיקות בגרמניה. להערכתנו, דמי השכירות מהכנס צפויים להניב תזרים שוטף לצד השבחה של הנכס.

העיר גטינגן, ממוקמת במדינת סקסוניה התחתונה, המהווה המדינה השנייה בגודל בשטחה עם 8 מיליון תושבים. העיר נחשבת לעיר אקדמית עם למעלה מ-10 מוסדות אקדמיים, כשהמפורסם בהם הוא אוניברסיטת גטינגן, שנוסדה לפני 300 שנה ולומדים בה מעל 30,000 סטודנטים. כל זאת, לצד תעשייה מדעית ענפה ותחבורה ציבורית מפותחת. בקרבת הנכס מתבצעת בנייה של מאות יחידות דיור המיועדות לסטודנטים.

בשנים האחרונות מהווה IBI PILLAR זרוע צומחת, המאפשרת ללקוחות IBI בית השקעות להשקיע באופן ריאלי בנכסי נדל"ן מניבים. אלו השקעות שהן אטרקטיביות למי שמבקשים להרחיב את התיק ברכיב שצפוי לספק תזרים שוטף ולגוון את תיק ההשקעות בנכסים אלטרנטיביים עם קורלציה נמוכה יחסית לשוק ההון.

שיתוף הפעולה בין IBI PILLAR וקרן ריאלטי הניב מספר השקעות בגרמניה, בהן נכס מסחרי בעיר מגדבורג, מרכז מסחרי בעיר דיסלדורף ומרכז מסחרי בברלין.

המידע המפורט לעיל נועד לשם מתן אינפורמציה ראשונית וחלקית בדבר השקעה בשותפויות המוגבלות ובחברות של IBI פילאר ובינהן אי.בי.אי פילאר גטינגן נכסים 1 מספר שותפות 540307832 (להלן: "השותפויות"). ההשקעה בשותפויות מיועדת ללקוחות הנמנים על סוגי הלקוחות בסעיף 15א(ב) לחוק ניירות ערך בלבד (או עד ל-35 ניצעים במהלך 12 חודשים). פרסום זה אינו מהווה הצעה לרכישת (או מכירת) ניירות ערך ו/או נכסים פיננסים ואין לראות בו הזמנה להציע הצעות לרכישת ניירות ערך שיונפקו בקשר עם ההשקעה בשותפויות. אין לראות בפרסום זה בגדר המלצה ו/או ייעוץ ו/או שידול ו/או חוות דעת ו/או ייעוץ השקעות בקשר עם השקעה והוא אינו מהווה תחליף לשיקול דעתו של המשקיע הפוטנציאלי ו/או לייעוץ מקצועי (כלכלי, משפטי, מיסויי וכד') המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. כל השקעה בשותפויות צריכה להתבצע לאחר שהמשקיע בחן באופן אישי עם יועציו את המסמכים המשפטיים של השותפויות, את תנאי ההשקעה בשותפויות, את הסיכויים והסיכונים הכרוכים בהשקעה בשותפויות ואת יכולתו לעמוד בסיכונים הנובעים מהשקעתו בשותפויות. אין לראות במידע המוצג בפרסום כעובדתי או כמידע שלם וממצה ואין לקבל החלטות השקעה כלשהן בהסתמך עליו בלבד. השקעה בשותפויות, ככל שתתבצע, תיעשה רק על בסיס מסמכי השקעה מלאים ומפורטים בכפוף להוראות כל דין. פרסום זה הינו למטרות אינפורמטיביות בלבד ואין בו כדי ליצור התחייבות כלשהי של השותפויות ו/או מי מטעמן, והשותפויות ו/או מי מטעמן, לא יהיו אחראיים כלפי כל אדם או תאגיד לכל נזק שעלול להיגרם לו כתוצאה משימוש בפרסום זה או הסתמכות עליו. כמו כן, אין באינפורמציה הניתנת בפרסום משום הבטחת תשואה כלשהי.
דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

  השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

   זמינים ב -

   דברו איתנו

   השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444