IBIמגזין

מה אפליקציית המסחר IBI SMART נותנת בהשוואה לאחרים?

אפליקציית IBI SMART מספקת לסוחרים עצמאיים בשוק ההון מידע רלוונטי בזמן אמת ללא תוספת מחיר ובממשק קל ונוח, ובכך מקנה את תמונת מצב לצד כלים לקבלת החלטות חכמות. אילו פיצ'רים חדשים נוספו וכיצד הם ישפיעו על חוויית המסחר שלכם?

כתבה על אפליקציה 4
ישי מזרחי
דסק מסחר עצמאי בבורסה
להמשך קריאה
20 יוני 2022 ב-10:07

הפעם זה שונה. סר ג'ון טמפלטון, משקיע דגול ומייסד קרן ההשקעות הנושאת את שמו, המנהלת נכון להיום למעלה מ-600 מיליארד דולר, אמר בעבר ששלוש המילים המסוכנת ביותר בעולם ההשקעות הן "הפעם זה שונה". הוא כיוון לאותם רגעים בהם הסוחרים בבורסה פועלים מתוך תחושת בטן ולא באופן רציונאלי ומחושב, אך הוא כמובן לא ידע שאותן המילים יכולות לקבל משמעות אחרת בעולם ההשקעות המודרני ובעידן של פיתוחים טכנולוגיים פורצי דרך שיצדיקו את המשפט – הפעם זה בהחלט שונה. ואנחנו עומדים מאחורי כל מילה. מוזמנים להכיר את אפליקציית המסחר החדשנית בישראל IBI Smart.

אפליקציית המסחר IBI SMART, ראשונה מסוגה בישראל, פותחה על-ידי מחלקת המסחר העצמאי, IBI TRADE מתוך רצון לייצר שיפור דרמטי בחוויית המשתמש ובמטרה לרכז את כל המידע, הפונקציות, הפיצ'רים והפיתוחים המתקדמים ביותר שיש לעולם המסחר להציע. האפליקציה מאפשרת נגישות למאגר מידע פיננסי עצום, המתקבל באופן רציף ובזמן אמת בעברית ובאנגלית, כך שהמשתמשים נהנים לראשונה מחשיפה שוטפת לכל ההתרחשויות בשוק ובהתאם ליכולת תגובה מיידית לכל התפתחות.

רוצים ליהנות מחוויית מסחר ראשונה מסוגה בישראל? הורידו את אפליקציית IBI SMART

 

יכולת זו מתאפשרת, בין היתר, נוכח שיתוף הפעולה בין IBI TRADE למערכת hoopsAI העולמית, המוטעמת באפליקציה ומספקת באופן רציף דיווחים, כתבות, סקירות שוק, תנועות בעלי עניין, נתוני מאקרו ואלמנטים נוספים אשר מספקים מידע תומך עדכני ביותר ביחס לנכסי ההשקעה השונים. מערכת זו מצטרפת ל-TipRanks, הקיימת גם היא באפליקציה, ומרכזת אלפי המלצות השקעה וסיקור מניות מצד אנליסטים מובילים בעולם, כשכבה נוספת לאיתור הזדמנויות ודיוק החלטות ההשקעה.

יתרון זה מעצים למעשה את יכולות הסוחרים ומנגיש אינפורמציה חשובה, לצד סט כלים מתקדם, שהיו עד כה שמורים בעיקר לגופים מוסדיים שנעזרו במערכות המשוכללות ביותר. במקביל, אלמנט זה גם מייצר פער משמעותי מול יתר פלטפורמות המסחר הקיימות כיום בשוק, שכן אלה לרוב לא מספקות חשיפה למידע נחוץ ורלוונטי, וכפועל יוצא, מגלמות חיסרון עבור סוחרים המבקשים להתעדכן ולהגיב בזריזות לשינויים בשוק, בייחוד כאשר דינאמיות הפכה לשם המשחק בעולם ההשקעות.

שני פיצ'רים חדשים שפותחו על מנת לפשט עוד יותר את חוויית המסחר: יצירת התראות אישיות על ביצועי מניות וחיפוש מניות באמצעות סורק הכולל פילטרים לסינון מדויק. הם מצטרפים לפושים יומיים על מצב השוק, שליחת הוראה מקוצרת ועוד.

החשיבה מאחורי פיתוח האפליקציה נועדה גם לספק מענה הולם לשינויים המאסיביים שחלו בטעמי לקוחות הריטייל בעקבות הקורונה. לקוחות אלו נחשבים למוטי טכנולוגיה ובהתאם מבקשים גישה נוחה, פרודוקטיבית ומתקדמת למסחר. כך למשל, בין היתר, פתיחת חשבון מתבצעת בהליך דיגיטלי פשוט וקל במסגרת האפליקציה, בדומה לאפשרות לבקשת אשראי למינוף כספי ההשקעה. גם קבלת שירות ותמיכה מצד נציגי המסחר נעשית דרך הממשק לאורך כל שעות פעילות המסחר (ישראל וארה"ב) ומבטיחה מתן מענה מהיר ויעיל, ללא צורך בשימוש או מעבר לאמצעי אחר.

לצד זאת, מעתה צפייה בהדרכות והרצאות מקוונות (Webinar) מתקיימות באפליקציה עצמה וניתנות כערך מוסף עבור סוחרים עצמאיים המבקשים להכיר את עולם ההשקעות טוב יותר, ללמוד על מגמות חדשות, התפתחויות מעניינות, מכשירי השקעה ועוד.

שילוב של חוויית מסחר יוצאת דופן ועמלות מהנמוכות בשוק

עד היום גופים שאינם נחשבים בנקים (ברוקרים פרטיים) הציעו עמלות מסחר מהנמוכות בשוק אך פיגרו מאחור ביחס לתשתית הטכנולוגית ומערכות המסחר, שסיפקו חוויית שימוש פושרת ללקוחות, ולמעשה החטיאו את המטרה ביצירת פתרון כולל לסוחרים עצמאיים. IBI SMART הראשון לספק גם וגם – אפליקציית מסחר מתקדמת המקפלת בתוכה חידושים טכנולוגיים שלא קיימים באף אחת ממערכות המסחר המקבילות ובמקביל, לשמור על האטרקטיביות ביחס לעמלות המסחר המוצעות לכלל הלקוחות.

המשמעות היא שהעמלות הנמוכות שהיו נהוגות עד היום נותרו ברמתן הנמוכה ללא כל שינוי. אלה מדגישות פעם נוספת את הפער בין הבנקים ל-IBI SMART, כאשר השוואת עמלות המסחר עשויה לשקף הבדלים של עשרות ואף מאות אחוזים לרעת הבנקים. יתרון זה נשמר כאמור גם במסגרת השימוש באפליקציה ומעבר לכך, הסוחרים נהנים משירותים מתקדמים חינמיים שהיו בחלקם כרוכים עד כה בעלויות נוספות (מידע בזמן אמת ועוד).

היתרונות מסתתרים גם מאחורי הקלעים

פיתוח האפליקציה בוצע על-ידי מערך מתכנתים אין-האוס של IBI בית השקעות, המגלם יתרון מהותי בהעדר תלות בגוף חיצוני. לא מדובר רק בעניין טכני אלא ביכולת חשובה של IBI בשליטה מוחלטת בכל הנוגע לאפליקציה – גמישות במענה לבקשות הלקוחות, מרחב תמרון ביחס לשינויים רציפים ומעל הכל, עדכון עקבי של גרסאות האפליקציה (כנהוג באפליקציות המודרניות המובילות בעולם) על מנת לשכלל ולייעל את חוויית המסחר.

יתרון זה מאפשר גם מעקב ותגובה מיידית לחידושים עולמיים באשר לטכנולוגיות, תוכנות ותוספים המשפרים את חוויית המסחר במערכת בצד היכולת להטמיע אותם בפרקי זמן קצרים, זאת בשאיפה שאלו יבטיחו עליונות ושימור היתרון היחסי של משתמשי האפליקציה מול יתר המתחרים בשוק.

בשורה התחתונה, IBI TRADE, זרוע פעילות המסחר העצמאי של חבר הבורסה ב-IBI, ניצבת בחוד החנית של עולם המסחר העצמאי ומביאה לראשונה בישראל את IBI SMART, אפליקציית מסחר המגדירה מחדש את כללי המשחק ומבטיחה חוויית שימוש וחדשנות טכנולוגית שטרם הכרתם, זאת בנוסף לעמלות מסחר מהנמוכות בשוק.

רוצים להתחיל לסחור בבורסה? לחצו לפתיחת חשבון Online 

האמור לעיל אינו מהווה יעוץ/שיווק השקעות ו/או תחליף לשיווק השקעות ו/או ייעוץ מס המתחשב בנתונים והצרכים המיוחדים של כל אדם ו/או הצעה לרכישת ניירות ערך. המידע המוצג הינו לידיעה בלבד ואינו מהווה תחליף לייעוץ המתחשב בנתונים ובצרכים המיוחדים של כל אדם. אין לראות באמור לעיל התחייבות IBI להשגת תשואה כלשהי. ההצטרפות ל-IBI SMART ו/או ל-IBI TRADE  כפופה לתנאי החברה.  

דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444