תיק גלובל desktop

IBI GLOBAL

השקעה בחו"ל תאפשר לך ליהנות ממגוון רחב של נכסים פיננסים ומהזדמנויות השקעה בשוק הגלובלי. השקעות בחו”ל הן חלק בלתי נפרד מפיזור אפקטיבי של נכסים בתיק ההשקעות והן מחוייבות במציאות הכלכלית של ימינו. צביקה שלזינגר, מנהל המחלקה, הוא אחד ממנהלי ההשקעות הבכירים בארץ ובעל ניסיון עשיר בניהול השקעות בחו"ל, לצידו פועלים מנהלי השקעות בעלי ניסיון עשיר בהשקעות ובמסחר בשווקים בינלאומיים

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*

   היתרונות של תיק השקעות חו"ל

   • icon-lamp
    פיזור
    פיזור רחב של נכסים יפחית סיכונים גיאוגרפים, מדיניים וסקטוראליים בתיק ההשקעות.
   • icon-sun
    גיוון
    תיק ההשקעות שלך יכלול מוצרים פיננסיים וניירות ערך הנסחרים הן בשוק הגלובלי והן בשוק המקומי (קרנות נאמנות זרות ומקומיות, ETFs, מניות נבחרות ואגרות חוב זרות).
   • icon-sight
    אלוקציה חכמה
    חשיפה למכשירים פיננסיים מתוחכמים ומתקדמים.
   • icon-pie
    סינכרון
    בין הנכסים השקליים לנכסים במט”ח והתאמתם לצרכים ולהעדפות.

   לפזר כדי לאזן את הסיכונים בישראל

   השקעה בשוק המקומי בלבד חשופה לסיכונים גיאופוליטיים, לדירוג השקעות בינוני, למיעוט סקטורים ולחשיפה למדינה בודדת. הקצאת נכסים (אלוקציה) נכונה של תיק ההשקעות מתבקשת כדי ליצור איזונים בתיק, ולשם כך נדרש פיזור של התיק למדינות שונות, לגיאוגרפיות אחרות, לסקטורים רבים ולמטבעות מגוונים.

   רכישת איגרות חוב בינלאומיות, למשל, היא אמצעי לפיזור תיק ההשקעות. רכישת איגרות חוב היא למעשה מתן הלוואה לחברות רב-לאומיות או לממשלות שונות בעולם, המדורגות בדירוגי השקעה המקבילים לאיגרות חוב של מדינת ישראל A+) או יותר). רכישת איגרות חוב של חברות מובילות פותחת עולם שלם של השקעות בעלות אופי יציב, ומאפשרת בניית תיקי השקעות ארוכי-טווח, עם סיכוי גבוה יותר לביצועי יתר ביחס לאלטרנטיבות הסטנדרטיות.

   פתרונות ההשקעה שלנו

   גלובל-מדוע-כדאי-להשקיע-בחול-זיגזג

   • תיק מנוהל באמצעות איגרות חוב ומניות בחו”ל. התיק מבוסס על מחקר ואנליזה מקצועיים וכולל מוצרים פיננסיים וניירות ערך איכותיים, בהם קרנות נאמנות זרות ומקומיות, ETFs, מניות נבחרות ואיגרות חוב זרות.
   • תיק נבחרת המנהלים מחו”ל. התיק מנוהל באמצעות קרנות ומכשירי השקעה איכותיים מחו”ל. תוכלו ליהנות ממוצרי השקעה השמורים רק ללקוחות מוסדיים ובעלות נמוכה באופן משמעותי מהמקובל בשוק.
   דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*

    הירשמו לקבלת עדכונים

     השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

      זמינים ב -

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444