תיק גלובל desktop

IBI GLOBAL

השקעה בחו"ל תאפשר לך ליהנות ממגוון רחב של נכסים פיננסים ומהזדמנויות השקעה בשוק הגלובלי. השקעות בחו”ל הן חלק בלתי נפרד מפיזור אפקטיבי של נכסים בתיק ההשקעות והן מחוייבות במציאות הכלכלית של ימינו. צביקה שלזינגר, מנהל המחלקה, הוא אחד ממנהלי ההשקעות הבכירים בארץ ובעל ניסיון עשיר בניהול השקעות בחו"ל, לצידו פועלים מנהלי השקעות בעלי ניסיון עשיר בהשקעות ובמסחר בשווקים בינלאומיים

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*

    Error: Contact form not found.

    היתרונות של תיק השקעות חו"ל

    • פיזור
     פיזור רחב של נכסים יפחית סיכונים גיאוגרפים, מדיניים וסקטוראליים בתיק ההשקעות. קיימת אפשרות לניהול כספכם בבנקים בשוויץ או בלוקסמבורג.
    • גיוון
     תיק ההשקעות שלך יכלול מוצרים פיננסיים וניירות ערך הנסחרים הן בשוק הגלובלי והן בשוק המקומי (קרנות נאמנות זרות ומקומיות, ETFs, מניות נבחרות ואגרות חוב זרות).
    • אלוקציה חכמה
     חשיפה למכשירים פיננסיים מתוחכמים ומתקדמים.
    • סינכרון
     בין הנכסים השקליים לנכסים במט”ח והתאמתם לצרכים ולהעדפות.

    לפזר כדי לאזן את הסיכונים בישראל

    השקעה בשוק המקומי בלבד חשופה לסיכונים גיאופוליטיים, לדירוג השקעות בינוני, למיעוט סקטורים ולחשיפה למדינה בודדת. הקצאת נכסים (אלוקציה) נכונה של תיק ההשקעות מתבקשת כדי ליצור איזונים בתיק, ולשם כך נדרש פיזור של התיק למדינות שונות, לגיאוגרפיות אחרות, לסקטורים רבים ולמטבעות מגוונים.

    רכישת איגרות חוב בינלאומיות, למשל, היא אמצעי לפיזור תיק ההשקעות. רכישת איגרות חוב היא למעשה מתן הלוואה לחברות רב-לאומיות או לממשלות שונות בעולם, המדורגות בדירוגי השקעה המקבילים לאיגרות חוב של מדינת ישראל A+) או יותר). רכישת איגרות חוב של חברות מובילות פותחת עולם שלם של השקעות בעלות אופי יציב, ומאפשרת בניית תיקי השקעות ארוכי-טווח, עם סיכוי גבוה יותר לביצועי יתר ביחס לאלטרנטיבות הסטנדרטיות.

    פתרונות ההשקעה שלנו

    גלובל-מדוע-כדאי-להשקיע-בחול-זיגזג

    • תיק מנוהל באמצעות איגרות חוב ומניות בחו”ל. התיק מבוסס על מחקר ואנליזה מקצועיים וכולל מוצרים פיננסיים וניירות ערך איכותיים, בהם קרנות נאמנות זרות ומקומיות, ETFs, מניות נבחרות ואיגרות חוב זרות.
    • תיק נבחרת המנהלים מחו”ל. התיק מנוהל באמצעות קרנות ומכשירי השקעה איכותיים מחו”ל. תוכלו ליהנות ממוצרי השקעה השמורים רק ללקוחות מוסדיים ובעלות נמוכה באופן משמעותי מהמקובל בשוק.

    חשבון השקעות מנוהל בחו"ל

    Capture

    ניהול תיקי השקעות חו"ל באמצעות IBKR, המציע שירותי פריים ברוקראז' ללקוחות פרטיים ומוסדיים. ניהול מקצועי של מומחי ההשקעות ב- IBI, שילוו אתכם לאורך כל התהליך.

    מה אנחנו מציעים?

    • עמלות מסחר מהנמוכות בשוק
    • פתיחת חשבון קלה ומהירה – תוך 3-4 ימים בלבד – באמצעות אתר אינטרנט ומערכות דיווח מהידידותיות והמתקדמות בעולם
    • ניסיון ומומחיות – שת"פ זה הוא חלק מעבודתנו מול מגוון הבנקים הגדולים בשוויץ: Julius Baer ,UBS ו-SAFRA

    מה חשוב לדעת?

    • פתיחת חשבון החל מ-250,000 דולר
    • חשבון ההשקעות נפתח על שמו של הלקוח, וניירות הערך נרשמים על שמו
    דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו *6212

     הירשמו לקבלת עדכונים

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444