אינוביישן-דסק-טופ

IBI INNOVATION

להשקיע בתיק המבוסס מניות חו”ל בענפי הטכנולוגיה והחדשנות, המהווים את אחד האפיקים הבולטים להשקעה. לאור הגדלת כמות הצריכה בטכנולוגיה, ניתן לראות כי בעשור האחרון מדדי הטכנולוגיה מספקים ביצועים עודפים על פני מדדים אחרים, מגמה שבלטה במיוחד בשנה החולפת, במהלכה הסקטור נשאר יציב באופן יחסי וגם ידע לצמוח, אפילו כנגד המגמה הכללית. לבחירתכם השקעה בשקלים או במט”ח. כמו כן, באמצעות פלטפורמת IRA

דברו איתנו

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*

   היתרונות של תיק IBI Innovation

   • icon-toy
    בחירת מטבע
    התיק יכול להיות חשוף לשקל ולדולר
   • icon-scale
    אלוקציה חכמה
    גיוון תיק הנכסים הכולל לשווקים גלובליים
   • icon-horse
    ליווי אישי
    על ידי מנהל השקעות בכיר במחלקה הבינלאומית
   • icon-lamp
    רעיונות השקעה
    רבים ומגוונים בסקטורים חדשניים ובחברות בצמיחה
   • icon-target
    ניתוח ואנליזה
    ל-IBI בית השקעות מחלקת מחקר מהגדולות והוותיקות בשוק ההון.

   מנועי צמיחה חדשניים

   בשנים האחרונות, סקטור הטכנולוגיה מהווה את אחד האפיקים הבולטים להשקעה. אנשים פרטיים וארגונים הגדילו את הצריכה והשימוש בטכנולוגיה בכמויות אדירות. בשנה האחרונה נוכחנו לדעת כי הסקטור נשאר יציב באופן יחסי גם בתקופת הקורונה, וגם ידע לצמוח, אפילו כנגד המגמה הכללית. משבר הקורונה הביא להאצה דיגיטלית משמעותית, בקצב שלא ראינו בעבר. “ראינו טרנספורמציה דיגיטלית, שלוקחת שנתיים, מתרחשת בחודשיים”, אמר מנכ”ל מייקרוספט, סטיה נדאלה, ברבעון הראשון של הקורונה.

   מנועי הצמיחה בתחום החדשנות לרבות טכנולוגיה רבים ומגוונים ביניהם, אנרגיה ירוקה, גיימינג, פינטק, שירותי ענן, סייבר, מסחר מקוון, רכב אוטונומי, אינטרנט ותקשורת, רפואה מרחוק ועוד.

   הטכנולוגיה כאן כדי להישאר

   הטרנספורמציה הדיגיטלית ניכרת הן בחברות גדולות, שעוברות תהליכי ייעול טכנולוגיים והן אצל אנשים פרטיים שנהנים מהקדמה ומהאפשרויות הרבות שהטכנולוגיה מציעה, ובכך מגדילים את הביקוש לשלל מוצרים ושירותים שלא היו בעבר. ההצלחה הטכנולוגית שאנחנו חווים באה לידי ביטוי גם בשווקי המניות. ניתן לראות כי בעשור האחרון מדדי הטכנולוגיה מספקים ביצועים עודפים על פני מדדים אחרים. S&P500, דאו ג’ונס, תל אביב 125, תל אביב 35 ומדדים נוספים הציגו תשואת חסר ביחס למדד הטכנולוגיה, מגמה שהייתה בולטת במיוחד בשנה האחרונה.

   השוואה בין מדד הטכנולוגיה ובין מדד S&P 500 ודאו ג’ונס ב- שנים האחרונות

   המדד מתייחס לתקופה 30/11/2015-30/11/2020

   graf

   מקור הנתונים: yahoo finance עיבוד:IBI בית השקעות

   אופן ההשקעה בתיק IBI Innovation

   כחלק מניהול השקעות אפקטיבי, בעזרת מחלקת המחקר, הניתוח והאנליזה של IBI ניהול תיקים, והחיבור לבתי ההשקעות הגדולים בעולם, אנו בוחרים את אפיקי ההשקעה הנכונים עבורכם תוך פיזור ההשקעות וגיוונם מבחינה סקטוריאלית וגיאוגרפית. כמו כן, לבחירתכם אופן ההשקעה בשקלים או במט”ח. כמו כן, ניתן להשקיע באמצעות פלטפורמת IRA.

   להלן המחשה של חשיפה סקטוריאלית וגיאוגרפית. היות שתיק ההשקעות מטבעו הוא דינמי המשקולות המוצגים אינם מחייבים את מנהל התיקים והוא צפוי לשנות את המשקולות בין הסקטורים ובמשקל של גיאוגרפיות שונות לאורך זמן.

   מחלקת ההשקעות הבינלאומית IBI ניהול תיקים

   צביקה שלזינגר, מנהל המחלקה הבינלאומית ב- IBI ניהול תיקים, עם ניסיון של כ-20 שנה בניהול השקעות בינלאומיות ובתחום ניירות ערך זרים. לצידו של צביקה פועלים מנהלי השקעות נוספים, אנליסטים, סוחרים בעלי ניסיון רב בהשקעות ובמסחר בשווקים בינלאומיים.

   אנחנו ב- IBI בית השקעות מאמינים ביצירתיות לצד אחריות בניהול ההשקעות. הצטרפו לאלפי אנשים שבוחרים בנו כבר עשרות שנים כדי לנהל את כספם במוצרי השקעה מתקדמים.

   דברו איתנוהשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו 6212*

    הירשמו לקבלת עדכונים

     השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

      זמינים ב -

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444