hero-desktop-funding-1900×680

IBI מימון לעסקים
הערוץ לאשראי עסקי

IBI מימון הוא גוף ברוקראז' המתמחה בגיוס אשראי למגזר העסקי, באמצעות התאמת פרופיל העסק לגורם המימון ובשילוב פתרונות מימון בנקאיים וחוץ בנקאיים. יועצי האשראי שלנו ילוו אתכם לאורך כל תהליך גיוס האשראי, החל משלב בחינת מסגרות וצרכי אשראי של העסק שלכם, דרך בניית תמהיל המימון הנכון עבורכם וכלה בניהול משא ומתן עם גורמי האשראי, לצורך קבלת תנאים אופטימליים

דברו איתנו

החל מ- 500 אלף ₪ | מינימום מחזור של 7 מיליון ₪ בשנה | מינימום ותק של שנתיים
השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל-03-5193444

    Error: Contact form not found.

    השירותים שלנו

    • אשראי עסקי לטווח קצר/ארוך

     הכולל מימון באמצעות המערכת הבנקאית, פתרונות חוץ בנקאיים, אשראי מוסדי, קרנות להשלמת הון (מזנין) ועוד

    • מימון לקוחות

     הקדמת תשלום בגין רכישת חוב לקוח כנגד חשבונית. השירות כולל מימון, כיסוי ביטוחי וגביה שוטפת

    • מימון ספקים

     אשראי כנגד הארכת ימי אשראי ספקים לתקופה של עד 150 ימים עבור רכישת סחורות ושירותים מול ספקים מקומיים וספקי חו"ל

    • ליסינג מימוני

     הלוואה לתקופה של עד 60 חודשים כנגד ציוד

    • אשראי לנדל"ן

     מימון לרכישת קרקעות ונכסים, אשראי לטובת ליווי פרויקטים, אשראי משלים הון וערבויות ביצוע

    • הלוואות בערבות המדינה

     הגשת תוכניות עסקיות לניצול זכאות הלוואה בערבות המדינה, עם שיעור בטוחות נמוך

    • מיזוגים ורכישות

     ליווי כלכלי ופיננסי של בעלי מניות במכירה וברכישת חברות

    • ערבויות ליזמים וחברות נדל"ן

     הנפקת ערבויות באמצעות השוק המוסדי, ביניהן ערבות מכרז, ערבות מקדמה, ערבות ביצוע, ערבות טיב

    עוד על השירותים שלנו

    אשראי הוא החמצן של העסק

    אשראי הוא החמצן של העסק – במיוחד עכשיו

    מימון לייבוא או רכישת מלאי מספקים מקומיים, מימון אשראי לקוחות, הזמנת ציוד ועוד

    אנחנו מאמינים שכמעט כל מנכ"ל או מנהל כספים נתקל בצורך באשראי עסקי, גם בעסק צעיר וגם בעסק ותיק. אשראי הוא משאב בסיסי לצמיחה ולמימוש הפוטנציאל של העסק. בין אם מדובר בהלוואה לטווח קצר או הלוואה לטווח ארוך. אישור שלה חיוני כדי להשאיר את העסק שלכם רווחי בשגרה במצבים לא צפויים, לנהל נכון את תזרים המזומנים של החברה, לתת מענה לצמיחה באמצעות מיכון וחיסכון בכוח אדם ועוד. כמו כן, קבלת האישור יאפשר לכם להתרכז בליבת הפעילות שלכם ויספק לכם שקט בניהול העסק.

    הלוואה מאושרת מגורם המימון

    הלוואה מאושרת מגורם המימון

    על פי צרכי האשראי הנכונים לחברה שלכם

    הרבה עסקים טובים בישראל מתקשים לקבל אשראי למרות שהם נמצאים בצמיחה הבעיה מתחילה בבחירת תמהיל האשראי, ובהחלטה לאיזה גורם מימון לפנות כדי לקבל אותו. יש לנו מגוון פתרונות מימון שיענו לצרכים של העסק שלכם.

    יועצי האשראי של IBI מימון מנוסים ורואים את כל האפשרויות הפיננסיות שעומדות בפניכם. היועצים מגיעים למשא ומתן עם הבנת עומק של השפה הכלכלית, ומדגישים את יתרונות העסק, שגורמי המימון מחפשים. כל זאת במטרה להגדיל את הסיכוי לקבלת המימון ולשפר את תנאי ההלוואה, בלי שעבודים מיותרים.

    הנפקת ערבויות באמצעות השוק המוסדי

    ערבויות ביצוע, ערבויות טיב, ערבויות מכרז וערבויות מקדמה

    הנפקת ערבויות באמצעות השוק המוסדי, כולל ערבויות ביצוע, ערבויות טיב, ערבויות מכרז וערבויות מקדמה, שוות ערך לערבויות שמונפקות על ידי הבנקים ומגלמות בתוכן יתרונות רבים. השירות מיועד לספקים ולקבלנים המבצעים פרויקטים מול גופים ממשלתיים, עיריות ומועצות מקומיות, חכ"ל וכן לחברות בתחומי התשתיות, תעשייה ביטחונית ותקשורת אשר מעוניינות לקבל מענה איכותי ומהיר.

    תיק השקעות יציב

    בית השקעות יציב ומקצועי

    IBI מימון מתמחה בגיוס אשראי למגזר העסקי על ידי התאמת פרופיל העסק לגורם המימון. יש לנו גישה למגוון עשיר של פתרונות בנקאיים וחוץ בנקאיים, ביניהם גופים מוסדיים, קרנות מימון, בית ההשקעות עצמו ועוד.

    כגוף בעל מומחיות בעולם האשראי עם כחמישה עשורים של ניסיון, שירותי ייעוץ האשראי שלנו לא מסתכמים בפתרון קצר מועד. היועצים של IBI מימון מלווים אותך בתהליך, החל בבחירת התכנית וצרכי האשראי האמיתיים שהעסק צריך, דרך בניית התמהיל הנכון, פנייה למקורות המתאימים לך, הגשת בקשה שתואמת את דרישות גורמי המימון, ניהול משא ומתן על תנאים אופטימליים ועד קבלת האשראי.

    תהליך גיוס האשראי

    • פגישת אפיון וקבלת מסמכים
     לאחר שיחת אפיון ראשונה, במידה שהעסק עומד בתנאי הסף הנדרשים: חברה רווחית, הפועלת למעלה משנתיים ללא "אורות אדומים" (שיקים חוזרים, אכ"מ – אין כיסוי מספיק וכדומה), נקיים פגישה עם יועצי האשראי שלנו לניתוח מבנה האשראי של העסק שלך, בחינת האשראי הנחוץ וקבלת דוחות ומסמכים לבדיקת היתכנות
    • ניתוח ומתן המלצות מקצועיות
     בהסתמך על הנתונים והמסמכים שקיבלנו אנחנו מרכיבים את תמהיל האשראי המדויק עבור העסק שלך, ובודקים לעומק את כל אפשרוית המימון שיהיו הנכונות ביותר עבורך: בנקאיות וחוץ בנקאיות. מתוכן אנחנו יוצרים רשימה של אלו שנבצע מולן משא ומתן.
    • הכנת בקשת האשראי
     אחרי שבחרנו את גורמי המימון, נבנה תכנית עסקית לפי מתודולוגיה ייחודית שפיתחנו ב-IBI מימון. היא מתאימה לדרישות גופי האשראי המסתעפות, במיוחד בתקופה הנוכחית. התכנית כוללת דירוג שמציג את יכולות החזר האשראי שלך ומדגיש את יציבות העסק.
    • ניהול משא ומתן לעסקה בתנאים אטרקטיביים
     העבודה המקצועית של IBI מימון מול נותני האשראי במהלך השנים יצרה מערכת יחסים המאפשרת לנו הבנה עמוקה של רמת הסיכון בכל בקשת אשראי וכח מיקוח טוב יותר עבור לקוחותינו.

    תשובות לשאלות נפוצות

    • ב- IBI מימון אנחנו מציעים מגוון פתרונות עשיר שמסייע לעסק שלך להגדיל את מקורות האשראי שלו, ובנקים הם רק סוג אחד מהם. אנחנו עובדים עם גורמי מימון נוספים, כולל קרנות סיוע ממשלתיות, מקורות אשראי של בית ההשקעות, חברות אשראי וחברות מימון חוץ בנקאיות.

     אנחנו מרכיבים רשימת גורמי מימון שמתאימים לעסק, מבצעים השוואת תנאים ומחירים, ומאפשרים לך לבחור בגורם הנכון ביותר – זה שמציע תנאים מיטביים ודרישות מצומצמות. לדוגמה, ייתכן שתבחר לקחת הלוואה מבנק אחר מזה שבו מתנהל החשבון העסקי שלך, או לקחת הלוואה חוץ בנקאית אטרקטיבית. עם גב של בית השקעות עם ניסיון של כ-50 שנה, פיתחנו ב-IBI מימון מודל אנליסטי ייחודי להערכה ואופטימיזציה של מבנה האשראי. הוא מספק תמונה מלאה ורחבה של התנהלות פיננסית, ומאפשר לך לקבל החלטות טובות יותר בנוגע לצורך במימון ובגוף המממן.

      

    • גובה הריבית הוא שקלול של כמה גורמים: סוג החברה, תחום הפעילות, יציבות פיננסית, בטוחות, מטרת ההלוואה, סוג ההלוואה – לטווח קצר או ארוך ויכולת החזר החוב.

     בזכות הניסיון רב השנים שלנו ב-IBI מימון עם גורמי המימון ויכולת המיקוח שלנו מולם, אנחנו מוזילים את עלויות המימון ומשיגים עסקאות בתנאים אטרקטיביים ובעלות כדאית לעסק שלך. ההערכה של גובה הריבית נעשית באופן פרטני לכל עסק לאחר תיאום פגישת ייעוץ עם מנהל אשראי, שיתחשב במצבו הפיננסי.

    • אנחנו גובים עמלת בקשת אשראי, ועמלה על בסיס הצלחה בלבד, שתלויה בגובה האשראי הנדרש לעסק שלך. נשמח לתאם פגישה למתן הצעת מחיר מותאמת אישית.

    • גורמי המימון דורשים תכנית עסקית כדי לבחון את המצב הפיננסי של העסק ואת יכולת החזר החוב כתנאי לאישור הבקשה. הדרישה הכרחית מבחינתם במיוחד עכשיו, מתוך חשש לבעיות נזילות. התכנית כוללת ניתוח עסקי, מטרות ההלוואה ותחזית פיננסית שמציגה את יכולת ההחזר. כשאתה נעזר בגורם מקצועי אתה מגדיל את היתכנות קבלת האשראי, בזכות הצגה נכונה של הנתונים והעסק שלך, שמותאמת לדרישות גורמי המימון. כחלק מתהליך הייעוץ של IBI מימון, נלווה אותך בבניית תכנית עסקית מדויקת שעונה על הדרישות ומבוססת על הניסיון שלנו במשא ומתן.

    • אשראי עסקי לטווח קצר או ארוך למטרות מימון הון חוזר, ייצוא, ייבוא או השקעה הונית שכוללת ציוד ותשתיות, התפתחות והתרחבות של חברות ומחזור חוב קיים.

    • תהליך קבלת האשראי תלוי בכמה גורמים, ביניהם, זמינות הנתונים הפיננסיים של העסק, גובה בקשת האשראי, סוג האשראי המבוקש (הון חוזר או השקעה), זמינות למענה לשאלות או פגישה פנים אל פנים עם נותני האשראי ועוד. התהליך אורך בין שבוע לארבעה שבועות לכל היותר.

    • IBI מימון הוא גוף המתמחה בגיוס אשראי עבור המגזר העסקי באמצעות חיבור בין עסקים מבקשי אשראי לגופי מימון הן בנקאיים והן חוץ בנקאיים. בנוסף, IBI מימון בוחן עסקאות אשראי ממקורות כסף עצמי של בית ההשקעות. הידע, הניסיון והמומחיות של IBI מאפשרים לנו כח מיקוח רב יותר אצל הגורמים המממנים, ובכך מאפשרים לנו להציע ללקוחותינו הלוואות ואשראי בתנאים טובים יותר, הן מבחינת הריבית והן מבחינת הבטוחות הנדרשות בתהליך קצר יותר.

    מדוע לסמוך על IBI מימון?

    • מגדילים את הסיכוי שלך לאישור מתן אשראי
    • ניסיון ומוניטין של שנים
    • מאפשרים לעסק שלך להגדיל את מחזורי הפעילות
    • מגיעים עם כוח מיקוח מול גורמי המימון ומשיגים הלוואה בתנאים טובים יותר
    • צוות מקצועי ומנוסה ילווה אתכם לאורך כל התהליך
    • הכרות והבנה מעמיקה עם מגוון רחב של פתרונות אשראי

    אי עמידה בפרעון ההלוואה עלול לגרור חיוב בריביות פיגורים ונקיטת הליכי הוצאה לפועל.

    דברו איתנוהחל מ- 500 אלף ₪ | מינימום מחזור של 7 מיליון ₪ בשנה | מינימום ותק של שנתיים
    השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או חייגו ל- 6212*

     תכנים שיעניינו אתכם

     הירשמו לקבלת עדכונים במייל

      דברו איתנו

      השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם או התקשרו ל-03-5193444