פתרונות השקעה אלטרנטיביים

קרנות השקעה אלטרנטיביות של IBI

IBI השקעות אלטרנטיביות
לגוון את תיק הנכסים עם מוצרי השקעה חדשניים ואיכותיים

השקעות אלטרנטיביות ממשיכות לצבור תאוצה כאמצעי להגברת הגיוון והפיזור של תיק הנכסים. הן עשויות לסייע בהקטנת התנודתיות של תיק הנכסים וצמצום החשיפה שלו לטלטלות בשוק ההון.

אנו מזמינים אתכם להצטרף ל-IBI השקעות אלטרנטיביות, המציעה מגוון קרנות השקעה בארץ ובחו"ל, בתחומים כמו נדל"ן מניב בארה"ב, אשראי לטווח קצר המגובה בנכסי נדל"ן בישראל, אשראי צרכני בארה"ב ועוד.

למי זה מתאים ואיך עושים את זה נכון?

השקעה בנדל"ן מניב יכולה לגוון את תיק הנכסים ולא חייבת להיות בהיקף כספי גדול מאוד. מתן לייבה, שותף מנהל ב-IBI Pillar עם ארבע השאלות המרכזיות על השקעה כזו

כשבוחנים השקעה בנדל"ן מניב, הדבר החשוב ביותר הוא הניסיון והמוניטין של החברה איתה משקיעים. לא כדאי להתפתות להבטחות על תשואה נהדרת.

מתן לייבה, שותף מנהל ב- IBI Pillar

IBI השקעות אלטרנטיביות – הדרך הנכונה להשקיע בנכסים אלטרנטיביים בארץ ובחו"ל

IBI השקעות אלטרנטיביות היא חלק מ-IBI בית השקעות, המציע מוצרי השקעה חדשניים וייחודיים בעולם ההשקעות בישראל ובחו"ל. אנו מאמינים ביצירתיות לצד אחריות בניהול השקעות. הצטרפו לאלפי לקוחות שבוחרים ב-IBI כבר עשרות שנים כדי לנהל את כספם בתיקי השקעות מנוהלים, בקרנות נאמנות, בנדל"ן מניב ובמוצרי השקעה מתקדמים אחרים.

אמון

משקיעים פרטיים רבים ועשרות גופים מוסדיים מהגדולים בישראל, המשקיעים בקרנות ההשקעה  האלטרנטיביות שלנו, מצביעים על רמת האמון הגבוהה באיכות המוצרים.

מקצוענות

קרנות ההשקעה מנוהלות על ידי מומחים בעלי ניסיון רב בתחומי אשראי מגובה בנדל”ן, אשראי צרכני בארה”ב, נדל”ן מניב בחו”ל ועוד.

חדשנות ויצירתיות

אנו עושים שימוש בכלים חדשניים, כגון מערכות תומכות החלטה ייחודיות וביצירתיות, במטרה להניב תשואה עבור המשקיעים, תוך הקטנת הסיכון.

יציבות וניסיון

IBI בית השקעות מוביל את תחום ההשקעות האלטרנטיביות בישראל עבור לקוחות פרטיים והוא מהראשונים שפעלו בו.

הקרנות האלטרנטיביות שלנו

IBI - POLSKA

Offers a range of solutions for corporate clients seeking quick access to flexible financing

SBL – Secured Bridge Loans

השקעה בהלוואות לטווח קצר עבור יזמים המשפצים בתים בארה"ב

QCF – Quality Credit Fund

השקעה בהלוואות גישור חוץ-בנקאיות קצרות מועד. הניתנות בישראל ומובטחות בשיעבוד נכסי נדל”ן

CCF – Consumer Credit Fund

הקרן הראשונה והגדולה בישראל בתחום אשראי צרכני בארה"ב דרך פלטפורמות P2P

comRIT – Delivering Cash Flow

להשקיע בנדל"ן מניב בארה"ב, בפיזור גיאוגרפי רחב ובסקטורים שונים

הצוות

דייב לובצקי | מנכ״ל

דייב לובצקי

מנכ"ל IBI בית השקעות

לדייב ניסיון רב בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים והוא מתמחה במכשירי השקעה אלטרנטיביים, תיכנון פנסיוני והיבטי מיסוי. דייב מילא מספר תפקידים בקבוצת IBI, בהם מנכ"ל IBI ניהול תיקים, מנהל מחלקת לקוחות תאגידיים ומוסדיים, מנהל השקעות ראשי ב-IBI גמל והשתלמות ומנהל חדר העסקאות של החברה.

השכלה: תואר ראשון בכלכלה. בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

עדו קוק

סגן יו"ר IBI בית השקעות ויו"ר IBI שירותי בורסה

עדו כיהן כמנכ"ל החברה בשנים 2011-2018 ועוסק בתחומים שונים בשוק ההון למעלה מ-25 שנה. הוא החל את דרכו כמבצע בבורסה לניירות ערך וכיהן במגוון תפקידים ניהוליים בקבוצת IBI בתחומי ניהול השקעות וברוקראז'.

השכלה: תואר שני במנהל עסקים ותואר ראשון במדעי החיים מאוניברסיטת תל אביב. בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך.

דייב לובצקי | מנכ״ל

דייב לובצקי

מנכ"ל IBI בית השקעות

לדייב ניסיון רב בניהול השקעות עבור לקוחות פרטיים ומוסדיים והוא מתמחה במכשירי השקעה אלטרנטיביים, תיכנון פנסיוני והיבטי מיסוי. דייב מילא מספר תפקידים בקבוצת IBI, בהם מנכ"ל IBI ניהול תיקים, מנהל מחלקת לקוחות תאגידיים ומוסדיים, מנהל השקעות ראשי ב-IBI גמל והשתלמות ומנהל חדר העסקאות של החברה.

השכלה: תואר ראשון בכלכלה. בעל רישיון ניהול השקעות מטעם רשות ניירות ערך ורישיון סוכן ביטוח פנסיוני מטעם משרד האוצר.

אלה אלקלעי

יו''ר הדירקטוריון IBI ניהול קרנות נאמנות וסמנכ"ל פיתוח עסקי IBI בית השקעות

אלה מכהנת בתפקידים נוספים, בבית ההשקעות בהם יו"ר פורום חוב ויו"ר פורום השקעות אחראיות. לאלה ותק של למעלה מ-25 שנים בשוק ההון והיא עובדת ב-IBI מ-1991.

השכלה: תואר ראשון בביולוגיה מאוניברסיטת תל-אביב, תואר שני מהמחלקה לפיזיולוגיה ופרמקולוגיה של הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב ותואר שני במינהל עסקים מאוניברסיטת תל-אביב.

אורן כהן

סמנכ"ל שיווק ומכירות

אורן מכהן כסמנכ"ל שיווק ומכירות החל מ- 2014 ועוסק למעלה מ- 10 שנים בתחומים שונים בשוק ההון. בתפקידו הקודם כיהן כסמנכ"ל מכירות במגדל שוקי הון ולפני כן היה יועץ השקעות בכיר בבנק הפועלים.

השכלה: תואר ראשון בכלכלה מהאוניברסיטה הפתוחה. בעל רישיון שיווק השקעות מטעם רשות ניירות ערך.

לירן רבר

מנהל שיווק חטיבת השקעות אלטרנטיביות

לירן אחראי על מערך השיווק והתפעול של קרנות ההשקעה. בתפקיד זה, לירן מטפל בקשרי משקיעים ומפיצים וחבר בוועדות ההשקעה של הקרנות. בתפקידו הקודם, לירן ניהל קשרי לקוחות באגף בנקאות פלטינום בבנק הפועלים.

השכלה: הנדסאי תעשיה וניהול, אוניברסיטת תל אביב. תואר ראשון, כלכלה ומנה"ע, אוניברסיטת אריאל.

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף:

כדאי לדעת

מה זה P2P ומי עושה מזה כסף?

ניקח את התסריט הבא: אנחנו טסים לרומא עם המשפחה ולא מתחשק לנו להצטופף בחדר יקר במלון. אלסנדרו, המתגורר ברומא, מציע לנו באמצעות אתר Airbnb להתגורר בדירה שבבעלותו, ממש ליד פיאצה נבונה. התשלום עובר ברובו ישירות אליו, עם דמי טיפול לאתר שחיבר ביננו.

להמשך קריאה >>

למה אמריקאים מוכנים לשלם ריבית גבוהה על הלוואות לשיפוץ נדל"ן, ואיך תוכלו להיות חלק מזה?

הרבה אנשים בארה"ב מתפרנסים מרכישת בתים, שיפוצם ומכירתם ברווח – אבל כדי לשפץ הם זקוקים להלוואה שהבנקים לא נלהבים לתת. בחלל הזה נכנס ה-P2P – פלטפורמות שמפגישות בין המשפצים למלווים. קרן IBI SBL מאפשרת לכם להשקיע בהלוואות כאלה, שמגובות בנכסי נדל"ן.

להמשך קריאה >>

שאלות נפוצות

למעוניינים לגוון את תיק הנכסים שלהם באמצעות השקעה בנכס מניב, המנוהל על ידי חברות נדל"ן מובילות. אפיק השקעה זה מתאים לטווח השקעה בינוני.

נדל"ן מניב עתיד לייצר הכנסה למשקיע מהיום הראשון להשקעה. ב- IBI Pillar כל ההשקעות הן בנדל"ן מניב. נדל"ן יזמי כולל נכסים שנמצאים בשלבי בנייה התחלתיים יחסית, ולעיתים הנכס לא מייצר תשואה במשך תקופה בלתי מבוטלת.

רוב הזדמנויות ההשקעה שאנו בוחנים נמצאות בחו"ל, ובפרט בארה"ב – שוק הנדל"ן המפותח והגדול בעולם. IBI Pillar עתידה להציע עסקאות גם באירופה ובישראל.
הסכום המינימלי להשקעה בכל פרוייקט של IBI Pillar עומד על כ-150 אלף דולר.
כאשר משקיעים עם Pillar, נהנים מהשקעה משותפת עם חברות מובילות בתחום הנדל"ן. בנוסף, נהנים ממעטפת שירותים של IBI בית השקעות בכל התחומים הנוגעים להשקעה: פיקוח, אדמיניסטרציה ובקרה, חלוקות כספים ועוד.
מטבע הדברים, השקעה בנדל"ן אינה נזילה ותקופת ההשקעה בפרוייקטים של IBI Pillar נעה סביב חמש שנים. יחד עם זאת, מאחר שמדובר בנכסים מניבים, המשקיעים עתידים ליהנות מתזרים מזומנים מהנכסים כבר בסמוך להשקעתם.
לא. המטרה של IBI Pillar היא להנגיש למשקיעים השקעות בנדל"ן מניב, לצד שותפים מקצועיים מהשורה הראשונה. אנו מלווים את המשקיעים גם לאחר ביצוע ההשקעה, לכל אורך חייה ועד למימושה. במהלך תקופת ההשקעה אנו דואגים לבקר ולפקח על ההשקעות, לדווח למשקיעים על ההתקדמות ולהעניק מעטפת שירותים רחבה, הכוללת דוחות, עדכונים ודיווחים שוטפים. מעטפת השירותים ניתנת באמצעות רואי חשבון, עורכי דין, אדמיניסטרטור ויועצים בתחום הנדל"ן.

הישארו מעודכנים

רוצים להיות הראשונים לדעת על אפיקי השקעה עתידיים ולהתעדכן בחדשות החמות של עולם ההשקעות? הרשמו למגזין IBI בית השקעות לקבלת מידע על השקעות נדל"ן מניב, אשראי צרכני ועוד המון נושאים מעניינים.

*התוכן באתר מיועד למתן אינפורמציה ראשונית וכללית בדבר קרנות ההשקעה, ואינו מהווה "הצעה" להשקעה בקרן או מתן "ייעוץ" להשקעה בקרן כהגדרות מונחים אלו תחת חוק ניירות ערך, תשכ"ח-1968 ("חוק ניירות ערך") או חוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות, בשיווק השקעות ובניהול תיקי השקעות, תשנ"ה-1995. ההשקעה בקרנות ההשקעה המפורטות באתר, מיועדת למשקיעים הנמנים בתוספת הראשונה לחוק ניירות ערך בלבד. כמו כן, אין באינפורמציה הניתנת בפלטפורמה זו משום הבטחת תשואה כלשהי.

מדיניות פרטיות ותנאים משפטיים

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף:

מלאו פרטים ונחזור אליכם עם מידע נוסף:

תודה!

נחזור אליכם בהקדם