מדיניות-ניהול-השקעות

מישהו מטפל בחסכון הפנסיוני שלך!

קופות הגמל וקרנות ההשתלמות מנוהלות באחריות ובאופן שקול, על ידי מנהלי ההשקעות ותיקים ובעלי ניסיון בהשקעות לטווח ארוך, בארץ ובחו"ל. מנהלי ההשקעות פועלים באופן מתמיד להגיב להתפתחויות בשוקי ההון העולמיים תוך מתן תשומת לב מירבית להפחתת גורמי סיכון בקופות הגמל וקרנות ההשתלמות של עמיתי IBI.

אנו חותרים באופן מתמיד להישגים עבור החוסכ/ת, בכל המדדים והפרמטרים המקובלים בעולם ניהול ההשקעות. כשאת/ה בוחר/ת ב- IBI עבור ניהול קרן ההשתלמות וקופת הגמל שלך, את/ה נהנה/ית מניסיון רב שנים, הנצבר בבית ההשקעות מאז הקמתו ב- 1971.

צוות מנהלי ההשקעות, ובראשם מנהל השקעות ראשי, מתמחים בניהול השקעות לטווח ארוך, תוך הקפדה על פיזור השקעות בשוק הישראלי ובשווקים בחו"ל. יחד עם הרצון להשיא תשואות לאורך זמן, מנהלי ההשקעות של IBI נותנים דגש על הפחתת גורמי הסיכון, מתוך התפיסה לניהול השקעות לטווח ארוך.
ניהול ההשקעות מתבצע תוך בחינה יסודית ומתמדת של הזדמנויות השקעה בתחומים שונים. מנהלי ההשקעות מתבססים על מחקר ואנליזה מישראל ומגופים פיננסיים מובילים בעולם. בין היתר, מסתמכים מנהלי ההשקעות על מחלקת המחקר של IBI, מהגדולות והמובילות בישראל.

שתפו עם חברים :