ספטמבר 2017

שירלי יום-טוב, IBI בית השקעות

כשאנחנו בוחרים להיות לקוחות של חברה או אפילו שוקלים להיות כאלה, חשוב לנו, לכולנו, לדעת שאנחנו עושים את הבחירה הנכונה.

זה נכון לכל מוצר או שירות, וזה נכון במיוחד כשאנחנו נותנים לבית השקעות לנהל עבורנו את הכסף שלנו.

זה יכול להיות כסף שבחרנו לתת למנהל/ת השקעות לנהל עבורנו בתיק השקעות, או שאולי אנחנו מנהלים אותו בעצמנו באמצעות מסחר עצמאי.

זה יכול גם להיות כסף שנמצא בקופת גמל ומיועד להבטיח את העתיד שלנו בגיל השלישי. ומה עם כסף שמיועד להגשים את החלומות שלנו ושל משפחתנו ונחסך בעמל רב בקרן השתלמות?

כן, הכסף של כולנו חשוב!

לכן, רצינו לעדכן אתכם בכמה וכמה דברים טובים שקורים אצלנו ב-IBI.

בחודשים האחרונים באו לידי ביטוי מאמצים רבים אותם השקענו בפעילויות ושירותים שאנו מעניקים ללקוחות. המאמצים האלה נשאו פרי במספר אופנים: בשביעות רצון רבה של לקוחותינו בפעילויות שונות, בסיקור עיתונאי חיובי שמתעמק במוצרים ושירותים איכותיים שאנו מעניקים, ולבסוף בבחירתו של אחד ממנהלי ההשקעות הבכירים בישראל להצטרף לצוות המנצח של מנהלי ההשקעות ב-IBI.

הנה, בקצרה.

ביוני האחרון זכינו שוב, בפעם השלישית ברציפות, בתואר “הברוקר הטוב בישראל” בסקר שעורך עיתון “גלובס” בקרב משקיעים מוסדיים.

סקר חדרי המסחר - מי הם הברוקרים הכי טובים בישראל?


עוד ביוני האחרון, עלינו למקום הראשון בדירוג התשואות בגמל והשתלמות. זו הכותרת מעיתון “כלכליסט”.

מדד השירות - מי מוביל את השירות בגמל ובפנסיה?

ביולי האחרון התפרסם מדד השירות של משרד האוצר בגמל ובפנסיה. IBI גמל דורגה שוב במקום גבוה ומוביל, מה שאומר שלקוחות IBI שהשתתפו בסקר הביעו שביעות רצון גבוהה מרמת השירות שניתן להם. זו אחת הכתבות שהתפרסמה, בגלובס.

מהפך הענף - אי


בחודש האחרון בחר עיתון TheMarker לכתוב על שני מוצרים ושירותים הנהנים גם מרמת אמון גבוהה וגם משביעות רצון רבה של לקוחותינו: הראשון, תיק השקעות מניב, המנוהל ב-IBI ניהול תיקים והשני, אחד המוצרים החדשניים שלנו, קרן ההשקעות האלטרנטיבית – IBI CCF.

הנה חלק קטן ממה שנכתב:


על תיק מניב:

כך תרכיבו תיק השקעות

ניהול תיק השקעות מניב תמורת תשלום של דמי ניהול


על קרן CCF:

הלוואות עמית לעמית - CCF

גם קרנות הנאמנות של IBI זוכות לביקוש, ובקרנות “המסורתיות” (כלומר, אלו שמנוהלות על ידי מנהלי השקעות) גויסו באוגוסט 492 מיליוני ש”ח – במקום הראשון מבין כל בתי ההשקעות המנהלים קרנות נאמנות. 

מתחילת השנה רכש הציבור קרנות מסורתיות של IBI בהיקף של 2.2 מיליארד ש”ח, ובמקום רביעי רביעי לאחר מור, ילין לפידות ואנליסט.

הנה מה שכתבו בגלובס:

ולבסוף, מנהל ההשקעות צביקה שלזינגר בחר להצטרף ל-IBI ניהול תיקים והוא ינהל את דסק חו”ל, העוסק בניהול תיקי השקעות בחו”ל. צביקה ניהל בשנים האחרונות בהצלחה יתרה את דסק חו”ל בחברת ניהול התיקים “פעילים”. יש לו ניסיון של למעלה מ-15 שנה בשוק ההון ואנחנו בטוחים (בצניעות) שהוא יעניק לכם, הלקוחות, ערך רב.

אז, תודה על האמון ועל בחירתכם ב-IBI בית השקעות.

שירלי יום-טוב

שירלי יום-טוב

שתפו: Share: